Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

tyagoviy-klas-traktora-tablicya-osoblivost 851Повідомляємо, що у Херсонській області з 01 січня 2017 року веде діяльність офіційне представництво німецького виробника важкої техніки  сільськогосподарського призначення марки CLAAS. Завод спеціалізується на виробництві зернозбиральних комбайнів, тракторів, телескопічних навантажувачів та техніки для заготівлі кормів у молочному скотарстві.

Завод CLAAS має більш ніж 100-річну історію у сфері машинобудування та з кожним роком поліпшує техніку, а також удосконалює її для полегшення в експлуатації.

ТОВ «Технік Машинес Інтернешенел» є офіційним дилером заводу-виробника CLAAS більше 15 років і на сьогоднішній день є надійним партнером. Компанія ТМІ здійснює поставку техніки, займається запуском, надає гарантію на техніку, а також забезпечує запасними частинами та сервісним обслуговуванням у гарантійний та післягарантійний період. Крім того, сервісні спеціалісти проводять навчання механізаторів не тільки при вводі в експлуатацію, але й за необхідністю безпосередньо у роботі в полі. Наша компанія має декілька представництв на території України, а саме: у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській, Запорізькій та Херсонській областях.

Придбання техніки можливе за підтримкою банківських установ, які надають кредитні кошти на придбання техніки CLAAS на більш вигідних умовах фінансування.

За більш детальною інформацією звертатись до регіонального менеджера Херсонського філіалу Андрія Сергійовича Швірника, тел. +38(067)89-099-89 або +38(066)915-07-77.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні108
mod_vvisit_counterВчора163
mod_vvisit_counterНа цьому тижні658
mod_vvisit_counterНа минулому тижні762
mod_vvisit_counterУ цьому місяці364
mod_vvisit_counterУ минулому місяці4435
mod_vvisit_counterВсього351564

За останні 20 хвилин: 3
Ваш IP: 34.231.21.160
,
Зараз: 2020-07-03 13:16

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.