Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

арх

Положення про відділ
Начальник архівного відділу  районної державної адміністрації-
Дорошенко Тетяна Михайлівна
Поштова адреса: 75200, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Грушевського, 16а
Телефон: (05538) 2-19-42
e-mail:    Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Дні особистого прийому:  щотижня вівторок, середа, п’ятниця – з 08.00 до 17.00

trr3 1931y30-ті роки XX ст. стали початком будівництва в Чаплинському районі Червонополянської, Чаплинської та Новопавлівської машинно-тракторнихстанцій (МТС). Першим керівником Новопавлівської МТС був балтійський моряк –Кобець Федір Кирилович. А будувалиїї 20 будівельників на чолі з бригадирами Щегловим та Гуцевим. В 1932 році побудовано основу МТС – майстерня з ремонту тракторів, збиральний цех, два гаражі для вантажних автомобілів. В наступні роки збудовані ковальський цех і машине відділення електростанції.

        В 1934 році в тракторному парку налічувалося 24 трактори, із них «Універсал У-2»12одиниць, «Фордзон-путиловець» 8 одиниць, «Запорожець» 4 одиниці. В 1940 році машинно-тракторний парк налічував 53 трактори. До 1940 року МТС виконувала до 90 видів різноманітнихробіт у колгоспах сіл Іванівка, Строганівка, Павлівка, Володимирівка, Григорівка та Першокостянтинівка. В той час механізатори досягли урожайності зернових100 ц/га, а економія палива булла 258кг. За високі показники в сільськогосподарському виробництві та вагомі показники в експлуатації машинно-тракторного парку Новопавлівську МТС нагороджено орденом «Трудового Червоного Прапора».

Детальніше...

архПрийняття рішення про ліквідацію підприємства – важливий крок для його власника, адже реалізація цього кроку потребує здійснення повного аналізу господарської діяльності підприємства, звільнення всіх працівників, проведення остаточних розрахунків з кредиторами, та передачу документів на зберігання до архівної установи.  Юридична особа вважається ліквідованою від дня внесення відповідного запису про її ліквідацію до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. Серед документів, які потрібно подати державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи є обов’язковою довідка архівного відділу Чаплинської районної державної адміністрації про прийняття документів, які підлягають довгостроковому зберіганню.

В зв’язку з цим хотілося б дати роз’яснення щодо порядку підготовки до передачі документів ліквідованого підприємства до архівного відділу.

Детальніше...


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні18
mod_vvisit_counterВчора91
mod_vvisit_counterНа цьому тижні109
mod_vvisit_counterНа минулому тижні816
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2795
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3915
mod_vvisit_counterВсього415866

За останні 20 хвилин: 4
Ваш IP: 3.236.51.151
,
Зараз: 2021-10-26 02:06

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.