Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

zaproshuemo-300x214

Положення про відділ
Начальник відділу освіти, культури молоді та спорту  районної державної адміністрації
Алісєєва Альона Юріївна

Поштова адреса: 75200, Херсонська область, смт Чаплинка, вул. Грушевського, 87
Телефон: (05538) 2 15 76
e-mail:   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Дні особистого прийому: 2,4 середа – з 09.00 до 12.00 щомісячно

У 2017 році абітурієнти з Криму зможуть вступити до українських вишів за спеціальною державною програмою. Це передбачено відповідно до Законів України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції».

В цьому році крім звичайної системи, яка існує з минулого року і передбачає дистанційне навчання в українських школах з наступною здачею ЗНО, передбачено ще й спрощену систему. Вона здійснюється через освітні центри «Крим-Україна» та не передбачає здачі ЗНО та подачі документів про освіту. Замість них до освітнього центру необхідно подати лише заяву про вступ та освітню декларацію.

Детальніше...

Зіткнувшись у ХХІ столітті з брутальною агресією розпочатою Російською Федерацією, Україна та увесь цивілізований світ постали перед проблемою протидії їй не військовими методами. Тому, що діяти у ХХІ столітті методами ХІХ-го, як це зараз робить Росія, це шлях в нікуди.

Наразі Україна стикається з проблемами, які раніше ніхто не вирішував до неї, – яких заходів не військового характеру ужити, щоб повернути під свій контроль окуповані території?

Серед інших це зокрема і забезпечення Україною освіти для жителів окупованих територій. Такий нелінійний крок у відповідь здійснила Україна прийнявши закони: «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції».

Детальніше...

Від самого початку окупації українських територій Російською Федерацією та розв’язання нею військових дій проти нашої держави, Україна забезпечує для своїх громадян з цих територій право на отримання української освіти.

Так це забезпечується відповідно до Законів України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції».

Детальніше...

Еще статьи...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5
mod_vvisit_counterВчора91
mod_vvisit_counterНа цьому тижні96
mod_vvisit_counterНа минулому тижні816
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2782
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3915
mod_vvisit_counterВсього415853

За останні 20 хвилин: 4
Ваш IP: 3.236.51.151
,
Зараз: 2021-10-26 00:28

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.