Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

ЗНО1У 2017 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня,  додаткову – з 3 до 12 липня.

Особі, яка бажає зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання, у період з 6 лютого по 17 березня 2017 року потрібно відкрити сторінку "Реєстрація - 2017", що у цей час буде розміщена на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти, та, увівши реєстраційні дані, сформувати реєстраційну картку. Це можна здійснити особисто, або звернутися за допомогою до координатора з питань проведення ЗНО  в окрузі.(смт. Чаплинка, вул. Паркова,38.)

       Перед початком реєстрації  необхідно:

1.ознайомитися з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2015 року № 533), правилами прийому до вибраних нею ВНЗ.

2. Здійснити вибір предметів, із яких необхідно  скласти ЗНО – 2017.  У 2017 році ЗНО проводитиметься з таких предметів: українська мова і література, історія України, російська мова, хімія, математика, фізика, біологія, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Загальна кількість предметів, вибраних Вами для складання тестів, не повинна перевищувати чотирьох.

3. Підготувати необхідні для реєстрації документи та матеріали:

üкопію паспорта (сторінка з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для особи, якій станом на 01 вересня року, що передує року її участі в зовнішньому оцінюванні, не виповнилося 16 років);

üкопії документа про повну загальну середню освіту( тільки для випускників минулих років);

üдовідка з місця навчання ( тільки для учнів професійно-технічних , вищих навчальних закладів, які здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році).

      Потім необхідно сформувати заяву – реєстраційну картку, скориставшись програмою створення реєстраційної картки розміщеної на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до координатора з питань проведення ЗНО в окрузі.

       Після цього майбутньому учаснику ЗНО необхідно буде завершити оформлення реєстраційної картки та власноруч написати заяву на ім’я директора відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. ( у нашому випадку до Херсонського РЦОЯО).

      Якщо Ви випускник поточного навчального року, передати документи до свого навчального закладу відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів.

       Якщо Ви випускник минулих років, або учень професійно – технічного, вищого навчального закладу та здобуваєте повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, необхідно надіслати до Херсонського РЦОЯО поштовим відправленням (рекомендованим або цінним листом на адресу:Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти,  вул. Потьомкінська, 96, м. Херсон, 73026):

  • Заяву-реєстраційну картку абітурієнта  з наклеєними у відповідних місцях двома фотокартками розміром 3х4;
  • Копію паспорта  або свідоцтва про народження;
  • Копію документа про повну загальну середню освіту(для випускників минулих років), або довідку з місця навчання( для учнів  професійно-технічних , вищих навчальних закладів, які здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році);
  • Копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  •  Переклад документів українською мовою, завірених нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою).

На копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів: «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

Особи, які потребують створення особливих (спеціальних) умов для проходження тестування, реєструючись для участі в ЗНО, мають вказати це під час заповнення реєстраційної картки, зазначити номер форми 086-3/о і дату її видачі органом або закладом охорони здоров'я. Форму 086-3/о слід подати разом з іншими реєстраційними документами. Зокрема, цього року під час додаткової сесії особи з порушеннями зору отримають можливість виконувати завдання сертифікаційної роботи у зошитах, текст яких надруковано збільшеним шрифтом, особам з порушеннями слуху буде надано додатковий час для виконання сертифікаційної роботи (до 30 хв залежно від предмета).

Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та не мали змоги зареєструватися в основний період, можуть з 3 до 20 травня 2017 року зареєструватися для участі в додатковій сесії. У такому разі до комплекту реєстраційних документів потрібно додати заяву щодо надання можливості пройти ЗНО під час додаткової сесії та копію посвідчення учасника бойових дій або довідку про безпосередню участь в антитерористичній операції (для учасників АТО), копію сторінки паспорта громадянина України (особи, яка реєструється або одного з батьків (опікунів)), де вказано відомості про місце проживання (для осіб, які проживають на неконтрольованих територіях).

Для випускників минулих років, учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які проживають на неконтрольованих територіях та не мають можливості надіслати пакет документів поштою, порядком реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні передбачено подання документів електронною поштою. У такому разі повідомлення про результати реєстрації буде надіслано на електронну адресу особи.

      За більш детальною інформацією можна звернутися до відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради, за адресою: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 38, або за телефоном 21888.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні51
mod_vvisit_counterВчора139
mod_vvisit_counterНа цьому тижні51
mod_vvisit_counterНа минулому тижні744
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2179
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3862
mod_vvisit_counterВсього298277

За останні 20 хвилин: 5
Ваш IP: 52.55.186.225
,
Зараз: 2019-04-21 06:28

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.