Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

Зіткнувшись у ХХІ столітті з брутальною агресією розпочатою Російською Федерацією, Україна та увесь цивілізований світ постали перед проблемою протидії їй не військовими методами. Тому, що діяти у ХХІ столітті методами ХІХ-го, як це зараз робить Росія, це шлях в нікуди.

Наразі Україна стикається з проблемами, які раніше ніхто не вирішував до неї, – яких заходів не військового характеру ужити, щоб повернути під свій контроль окуповані території?

Серед інших це зокрема і забезпечення Україною освіти для жителів окупованих територій. Такий нелінійний крок у відповідь здійснила Україна прийнявши закони: «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції».

За ними жителі окупованих територій у 2017 році мають спрощений вступ до українських вишів, або закладів професійно-технічної освіти та пільги під час навчання.

Це викликає тенденцію до збільшення числа студентів, які вступають до українських навчальних закладів. А відтак отримуючи українську освіту, проживаючи в Україні вони бачать реальний стан справ в своїй державі, живуть з нею одним життям. Відтак вони не віритимуть путінській пропаганді і не віддалятимуться від України. Відвідуючи рідні домівки, молоді громадяни України доноситимуть правду про неї до своїх рідних та знайомих. Не переобтяжені радянським минулим вони врешті-решт замисляться над тим, що сталося під час окупації і про подальшу долю цих територій.

Таким чином цей захід української влади є одним із реальних мирних кроків з деокупації Криму та окупованих територій Донбасу. Він є боротьбою за серця та думки людей, завоювання яких в умовах гібридної війни, яку проти нас веде Росія є визначальним фактором при встановленні свого контролю над територією.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні236
mod_vvisit_counterВчора410
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1437
mod_vvisit_counterНа минулому тижні958
mod_vvisit_counterУ цьому місяці4683
mod_vvisit_counterУ минулому місяці5128
mod_vvisit_counterВсього335274

За останні 20 хвилин: 11
Ваш IP: 3.227.252.191
,
Зараз: 2020-02-28 16:12

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.