Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

В день, коли у родині з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі – мама, тато. Вони відчувають себе іншими людьми – відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими.

               Батьківство – це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.

               І саме такі родини сьогодні ми вітаємо зі святом -  Днем усиновлення!

Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань!

               Тим, у кого тільки народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею Ви не зупиняли себе, не стримували поштовх пригорнути до себе, взяти за руку. Загляньте її у сумні очі. Впізнаєте? Це ваша дитина. Вона чекала на вас від самого народження. Вона буде поруч, коли ви будете робити свої перші кроки як тато та мама. Вона буде любити вас, Вона буде пробачати вам помилки, так, як ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І ви будете справжньою дружньою родиною, тому що в основі ваших відносин лежатиме тільки любов.

               Нехай прийняте, рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаємпорозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві щасливої родини.

Начальник служби у  справах дітей

районної державної адміністрації                                                          В.В. Жогло


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні155
mod_vvisit_counterВчора46
mod_vvisit_counterНа цьому тижні155
mod_vvisit_counterНа минулому тижні1752
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2042
mod_vvisit_counterУ минулому місяці4232
mod_vvisit_counterВсього321571

За останні 20 хвилин: 3
Ваш IP: 35.170.81.210
,
Зараз: 2019-12-09 20:21

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.