Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

news 20170111 103649 1484131009Сучасний світ вже неможливо уявити без Інтернету, знайомство з всесвітньою мережею у багатьох починається з досить раннього віку. Найпопулярніше захоплення на сьогоднішній день -соціальні мережі. Практично всі молоді люди, діти, їхні батьки і навіть бабусі й дідусі мають свої сторінки в тій чи іншійсоціальній мережі.

Не володіти комп'ютерною грамотою в наш час, - все одно, що в минулому столітті не вміти читати. У сучасному світі Інтернет пропонує безмежні можливості для творчого розвитку. Величезна кількість розвиваючих ігор, навчальних програм, за допомогою яких можна навчитися малювати, знімати і монтувати кіно, вивчити іноземну мову, прочитати будь-яку книжку, послухати музику відвідати будь-який музей, в Інтернеті можна отримати відповіді практично на всі питання. Можна спілкуватися з друзями з інших міст і країн і знаходити нових за інтересами. Соціальні мережі допомагають знайомитися, знаходити друзів, обговорювати новини і події.

Дитина з раннього віку привчається легко знаходити потрібну інформацію, в майбутньому ці навички допоможуть їй легко знаходити заняття за інтересами, навчальні заклади, роботу і місце відпочинку. Але…
Надмірне захоплення соціальною мережею несе собою і певну небезпеку. Віртуальне спілкування іноді замінює реальні взаємини з людьми, воно здатне занурити дитину в ірреальний світ, витіснивши бажання жити звичайним життям, не пов'язаним з комп'ютером.

В Інтернеті існує багато шахраїв, непорядних людей, тому батькам потрібно навчити дитину безпечного перебування в Інтернеті та безпеки віртуального спілкування.

Існує декілька порад батькам, які допоможуть захистити дітей в Інтернеті:

  1. Договоріться з дитиною скільки часу вона проводитиме в Інтернеті. Для кожного віку повинна бути своя норма – чим старше дитина, тим більше часу.
  2. Розкажіть дитині, що таке Інтернет простір. Поясніть,  що Інтернет – це в першу чергу помічник в пошуку потрібної інформації.
  3. Попередьте дитину про те, що в Мережі можна зіштовхнутися з небезпечнім контентом, кіберприниженням та шахраями. При зустрічі з таким контентом, дитина повинна про це розповісти батькам.
  4. Привчить дітей до того, що не можна розповідати про свої особисті данні в Інтернеті. Якщо сайт потребує введення даних, допоможіть дитині придумати псевдонім.
  5. Спілкуйтесь з дітьми про віртуальних друзів. Якщо дитина має бажання зустрітись з інтернет-другом в реальному житі, то обов’язково повинна сказати про це батькам.
  6. Роз’ясніть дитині про те, що в Інтернеті людина може бути не тою, за яку себе видає. Дванадцятирічна дівчинка в реальному житті може опинитися сорокарічним чоловіком.
  7. Розкажіть дитині про шахрайство в Інтернеті – розіграші, лотереї, тести. Привчіть без відома батьків не відправлять будь-які СМС.

Будьте для дитини провідником в Інтернеті, а не навпаки, батьки повинні бути трішки попереду своїх дітей в засвоєнні Інтернету. Потрібно самим показувати можливості мережі і не тільки ігри та соціальні мережі.

Піклуйтесь про дозвілля дитини, якщо у дитини багато інтересів та хобі: книжки, спорт, музика, прикладне мистецтво – в дитини буде мало часу для безконтрольного відвідування соціальних мереж та Інтернету.

Важливо, щоб в родині панувала довірлива атмосфера . Коли батьки самі саджають дитину за комп’ютер, щоб вона не заважала, цим вони самі відчиняють дитині двері до залежності Інтернетом.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні70
mod_vvisit_counterВчора56
mod_vvisit_counterНа цьому тижні70
mod_vvisit_counterНа минулому тижні783
mod_vvisit_counterУ цьому місяці716
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3198
mod_vvisit_counterВсього388131

За останні 20 хвилин: 1
Ваш IP: 3.220.231.235
,
Зараз: 2021-03-07 22:08

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.