Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

  sem ya    Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 148, затверджено Порядок створення та діяльності сім’ї  патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя. Вказаним Порядком визначається механізм створення та організація діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в такій сім’ї. Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя в період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками, складних життєвих обставин. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками або законним представниками, надання їй або її сім’ї послуг, спрямованих на повернення дитини у сім’ю. Кандидатом у патронатні вихователі може бути будь-який громадянин України, який подає до соціального закладу, за місцем проживання наступні документи:

 

  1. Заяву;
  2. Копію паспорта громадянина України;
  3. Копію трудової книжки (у разі наявності);
  4. Висновки про стан здоров’я кандидата та осіб, які проживають разом з ним;
  5. Довідку про відсутність судимості, у тому числі членів його сім’ї, які досягли 14-річного віку і проживають разом з кандидатом;
  6. Копію документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;
  7. Письмову згоду на влаштування дитини в сім’ю кандидата усіх членів його сім’ї, які проживають разом з ним, у тому числі дітей, які досягли такого віку та рівня розвитку, що можуть її висловити.

За докладнішою інформацією звертатися до служби у справах дітей Чаплинської районної державної адміністрації, яка знаходиться за адресою:   смт Чаплинка, вул. Грушевського, 87, тел. 2-15-76.

Служба у справах дітей

районної державної адміністрації


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора79
mod_vvisit_counterНа цьому тижні362
mod_vvisit_counterНа минулому тижні602
mod_vvisit_counterУ цьому місяці362
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3198
mod_vvisit_counterВсього387777

За останні 20 хвилин: 5
Ваш IP: 3.238.7.202
,
Зараз: 2021-03-03 20:52

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.