Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

sem ya

АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ

про стан роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до служби у справах дітей районної державної адміністрації за  2016 рік у порівнянні з 2015 роком

          В роботі зі зверненнями громадян служба у справах дітей районної державної адміністрації керується наступними нормативно-правовими актами: Законом України від 02 жовтня 1996 року «Про звернення громадян»; Указом Президента України від 07.02.2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»; Інструкцією з діловодства в апараті Чаплинської районної державної адміністрації, затвердженою розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08 лютого 2012 року № 49; Класифікатором звернень громадян, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 858; іншими нормативно-правовими актами.  

       

          Робота зі зверненнями громадян покладена на спеціаліста сектору з питань опіки і піклування служби у справах дітей – Білоус Вікторію Вікторівну наказом начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації від 01 квітня 2016 року № 9-од.

          За 2016 рік до служби у справах дітей надійшло всього 58 звернень(проти 52), тобто на 6 більше, ніж за аналогічний період  2015 року. З них: на особистому прийомі у начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації було 11 звернень (проти 24), у завідувача сектора з питань опіки і піклування 12 (проти 11). Письмових звернень надійшло 11 (проти 4), в телефонному режимі – 0 (проти 0), звернення з «Урядової гарячої лінії» 5 звернень (проти 1). Повторних та дублетних звернень за звітний період  надходило 0 (проти 1). Колективних звернень за звітний період та за аналогічний період 2015 року не надходило.

          Звернення надходили від членів багатодітних сімей та одиноких матерів 11 (проти 4), учасників бойових дій 0 (проти 0). Інші звернення – від інших верств населення.

          Кількість питань, порушених громадянами у зверненнях, становить  58 (проти 52). Позитивно вирішено 5 питань (проти 6), надано роз’яснення на 53 питання (проти 46), в стадії виконання не перебуває жодне питання (проти 0). Основні питання, з якими звертались громадяни, це, насамперед, питання соціального захисту дітей.

          Особистий прийом громадян начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації та завідувача сектора з питань опіки і піклування служби у справах дітей здійснюється згідно встановленого графіка особистого прийому, затвердженого наказом начальника служби у справах дітей від 25 грудня 2014 року № 106.

          Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації «Про прийом громадян за місцем їх проживання» та затвердженим графіком здійснюється виїзний прийом громадян, на якому було прийнято 19 осіб (проти 12), виїздів 14 (проти 9).

          Налагоджена робота «гарячої телефонної лінії», яка затверджена наказом начальника служби у справах дітей від 25 грудня 2014 року № 107. Пряма телефонна лінія працює згідно із затвердженим графіком, який було опубліковано у вересні 2014 року в районній газеті «Радянська Таврія».

          З метою посилення уваги до роботи із зверненнями громадян, неухильного виконання Закону України «Про звернення громадян», актів Президента України, звернення громадян розглядаються та обговорюються на апаратних нарадах служби у справах дітей. Проблемні питання, або питання, які потребують негайного вирішення, виносяться на засідання комісії з питань захисту прав дитини. Щоквартально та в кінці року на апаратних нарадах розглядаються підсумки роботи із зверненнями громадян.

          Для зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня, службою у справах дітей постійно проводиться робота щодо більш ретельного розгляду питань, з якими звертаються громадяни та вирішення їх у встановлені законодавством строки.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2
mod_vvisit_counterВчора79
mod_vvisit_counterНа цьому тижні274
mod_vvisit_counterНа минулому тижні602
mod_vvisit_counterУ цьому місяці274
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3198
mod_vvisit_counterВсього387689

За останні 20 хвилин: 2
Ваш IP: 3.237.97.64
,
Зараз: 2021-03-03 00:22

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.