Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

        akciya1Нещодавно  в центрі Чаплинки відбулися заходи присвячені Всеукраїнському тижню планування сім’ї. Зокрема, на вулицях селища пройшла виставка “Щасливі сім’ї Чаплинки”, на якій були представлені визначні, знані та, що найголовніше, щасливі родини.

konkursНа фотографіях, представлених  на  заході -   митці, підприємці, волонтери,  а взагалі, просто чоловіки і дружини, доньки та сини, які знають з власного досвіду, що таке щаслива сім’я.

            fotovystavka Під час виставки з глядачами працювали волонтери – старшокласники Чаплинської спеціалізованої школи    I-III ступенів , які по завершенню показу перехопили ініціативу та залучили глядачів до низки цікавих конкурсів. Молодь, а здебільшого глядачами була саме вона, охоче виконувала завдання серед яких були і романтичні, і на кмітливість, але всі без виключення веселі.Волонтери охоче проконсультували всіх бажаючих щодо питань збереження репродуктивного здоров’я та  допомогли пройти тест для закоханих. Задоволеними залишилися всі, а по завершенню акції дійшли до висновку, що майбутнє варто планувати.

             Заходи були організовані районним осередком Ліги соціальних працівників України у співпраці з управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районним центром зайнятості в рамках Програми USAID “Здоров’я жінок України”.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні103
mod_vvisit_counterВчора267
mod_vvisit_counterНа цьому тижні880
mod_vvisit_counterНа минулому тижні1176
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1762
mod_vvisit_counterУ минулому місяці4435
mod_vvisit_counterВсього352962

За останні 20 хвилин: 5
Ваш IP: 35.168.112.145
,
Зараз: 2020-07-09 08:21

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.