Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

Служба у справах дітей районної державної адміністрації постійно здійснює роботу щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Так, в червні 2015 року  розпорядженням голови районної державної адміністрації створену прийомну родину на базі родини Івчук Л.В. та Івчук Ю.А., в яку влаштовано 1 дитину-сироту. Під опіку/піклування влаштовано 2 дітей.

Проводиться робота щодо розвитку пріоритетної сімейної форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – усиновлення. Так, протягом січня – серпня 2015 року громадянами України усиновлено 8 дітей, позбавлених батьківського піклування.

За період червня-липня з метою інспектування та виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах було здійснено 4 виїзди в             с. Надеждівка, с. Кучерявоволодимирівка, с. Червона Поляна та смт Чаплинка, в результаті яких вилучено 2 дітей.

Крім того, службою у справах дітей районної  державної  адміністрації прийнято участь у 19 судових засіданнях щодо захисту прав та інтересів дітей. Вирішено 3 спори між батьками дітей щодо встановлення порядку спілкування того з батьків, який проживає окремо від дітей.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні87
mod_vvisit_counterВчора267
mod_vvisit_counterНа цьому тижні864
mod_vvisit_counterНа минулому тижні1176
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1746
mod_vvisit_counterУ минулому місяці4435
mod_vvisit_counterВсього352946

За останні 20 хвилин: 5
Ваш IP: 35.168.112.145
,
Зараз: 2020-07-09 07:12

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.