Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

decДецентралізація — це передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування, щоб якомога більше повноважень мали ті органи, які ближче до людей, де такі повноваження можна реалізовувати найуспішніше.

Всім нам відомо, що у селах погані дороги, в селах погане  вуличне освітлення, а в більшості воно відсутнє, соціальні об’єкти потребують ремонту або відсутні. В клубі треба сидіти в шубі, бо холодно. А чому так? «Немає грошей» - каже сільрада. «Зверху» не дають достатньо. Державна влада не дає місцевому самоврядуванню скільки потрібно для того, щоб місцеве самоврядування виконувало свою роботу як годиться. Всі гроші йдуть на зарплату працівникам сільради, а більше «нема де взяти». Може проблема в тому, що держава бідна? А як воно в інших державах, де села, як лялечки, – у Швейцарії чи Німеччині, у тій самій Польщі?

Детальніше...

191059Про роботу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області щодо виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 21 вересня 2015 року № 327 «Про районну робочу групу з питань децентралізації державної влади» утворено відповідну районну групу та затверджено її особистий склад.

11 липня 2016 року № 26/01-34 заступником голови затверджено план проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи з питань децентралізації у Чаплинському районі у ІІІ кварталі 2016 року.

На території району планується утворення 4 об’єднаних територіальних громад (далі - ОТГ), які мають позитивні висновки обласної державної адміністрації, а саме:

Детальніше...

Сьогодні перед нашою державою стоїть багато проблем, які не вирішувалися протягом 25 років її існування. Їх можна вирішити, провівши швидкі радикальні реформи. Однією з таких нагальних проблем є підвищення ролі територіальних громад у розв’язанні місцевих питань життєзабезпечення населення. Для вирішення цього складного завдання зараз проводиться реформа децентралізації місцевого самоврядування. Щоб дізнатися як проходить вона в області ми звернулися до виконуючого обов’язки заступника голови обласної державної адміністрації Бутрія Дмитра Стефановича, який курує питання проведення децентралізації в області.

Подробнее...

8ettzdkpjg0 4Нещодавно в приміщенні районної державної адміністрації відбулася нарада із сільськими, селищними головами та секретарями виконавчих комітетів з питань децентралізації влади на якій розглядалося питання «Про реалізацію Закону України в районі «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та децентралізацію влади».

Детальніше...


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5
mod_vvisit_counterВчора91
mod_vvisit_counterНа цьому тижні96
mod_vvisit_counterНа минулому тижні816
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2782
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3915
mod_vvisit_counterВсього415853

За останні 20 хвилин: 4
Ваш IP: 3.236.51.151
,
Зараз: 2021-10-26 00:31

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.