Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

8ettzdkpjg0 4Нещодавно в приміщенні районної державної адміністрації відбулася нарада із сільськими, селищними головами та секретарями виконавчих комітетів з питань децентралізації влади на якій розглядалося питання «Про реалізацію Закону України в районі «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та децентралізацію влади».

В контексті даного питання обговорено спроможність органів влади, місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства до проведення реформи; наскільки ефективно налагоджені механізми комунікації та співробітництва між владою, місцевим самоврядуванням та суспільством у процесі об’єднання територіальних громад; наскільки активний, коректний та ефективний інформаційний супровід реформ (об’єднання територіальних громад); що слід зробити для надання підтримки у підвищенні обізнаності громадян до реформ. Також в розрізі зазначеного питання розглянуто Конституційні зміни у частині реформування місцевого самоврядування. під час розгляду якого присутніми обговорено та проведено оцінку змін до Конституції України, які розроблені експертним середовищем, пройшли оцінку Венеціанської комісії, були направлені Верховною Радою України до Конституційного суду та отримали схвальну оцінку та ухвалені Верховною Радою України в першому читанні.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні128
mod_vvisit_counterВчора132
mod_vvisit_counterНа цьому тижні260
mod_vvisit_counterНа минулому тижні1825
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2967
mod_vvisit_counterУ минулому місяці4435
mod_vvisit_counterВсього354167

За останні 20 хвилин: 4
Ваш IP: 3.234.241.200
,
Зараз: 2020-07-14 16:12

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.