Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

Члени колегії обласної державної адміністрації  26 травня,  одноголосно підтримали проект перспективного плану формування територіальних громад. Відповідне питання планують винести на розгляд під час найближчої сесії обласної ради.

 

        Даний проект, на сьогодні, є найбільш вдалим з точки зору збільшення відсотку дотаційності та зменшення коштів на утримання органів управління.

Директор обласного Офісу реформ Юрій Горбенко підкреслив, що наразі проект  - це лише модель, що покликана створити картинку тих дій, які  необхідно зробити громадам для того, щоб об’єднатися.

        На засіданні колегії облдержадміністрації 26 травня обговорили питання децентралізації.

        Директор регіонально Офісу реформ Юрій Горбенко зазначив, що кожна громада, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  повинна сама вирішувати та обирати громади,  з якими вона хоче об’єднатися.

        «Ми розробили для вас перспективний план, який описує те, що необхідно громадам для того,  щоб об'єднатися,  а рішення - з ким об’єднуватися, ви приймайте самостійно, як ви того бажаєте. Ми не можемо і не будемо приймати за вас рішення»,  - зазначив Юрій Горбенко.

       Також, директор регіонально Офісу реформ відзначив, що це тільки початок, попереду стоїть ще дуже багато завдань, підписання необхідних розпоряджень та внесення змін до Конституції.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні22
mod_vvisit_counterВчора176
mod_vvisit_counterНа цьому тижні198
mod_vvisit_counterНа минулому тижні805
mod_vvisit_counterУ цьому місяці22
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3526
mod_vvisit_counterВсього346963

За останні 20 хвилин: 6
Ваш IP: 3.235.75.174
,
Зараз: 2020-06-01 01:04

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.