Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

    IMG 40420 Ефективне реформування країни можливе лише за умови системного діалогу влади та громадського суспільства. Місія, роль і цінність бібліотек сьогодні в тому, що вона відкрита і доступна для всіх. Кожна бібліотека сьогодні створює гармонійний і комунікаційний простір для суспільної взаємодії, як на державному, так і на місцевому рівні. Саме бібліотека є майданчиком для комунікативного і соціального діалогу представників влади і громади, що послуговує відновленню довіри до влади.

     Питання реформи щодо централізації влади, чи не найактуальніше сьогодні. Бібліотеки району проводять певну роботу, щодо роз’яснень цієї реформи, використовуючи інформаційні ресурси, засоби масової інформації, а також долучаючись до офіційних джерел  публічної інформації через урядові сайти, портали з допомогою Інтернету. Для представників громад в бібліотеках організовані книжкові виставки, прес-огляди, інформаційні бюлетні на тему: «Децетралізація: ключові проблеми реформи», «Об’єднання громад»,  «Бібліотека – посередник між владою і громадою» та інші.                                            

     Так, 23 липня 2015 року о 17-00 в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся вебінар на тему: «Децентралізація. Перші підсумки та завдання на найближчу перспективу». Присутніми на вебінарі були представники від райдержадміністрації: Малюк С. Л. – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, Степаненко Ю. В. – начальник відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністації, Фаустов О. Г. – Чаплинський селищний голова,  голови сільських рад, представники ЗМІ, бібліотечні працівники, громадські активісти.  Онлайн-трансляція відбувалась з Американського дому м. Києва. Організатори заходу: Асоціація Міст України та Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), програма Бібліоміст. В обговорені питань, стосовно особливостей реформи децентралізації та її впливу на життя місцевих громад, взяли участь заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, виконавчий директор Асоціації Міст України Ярослав Пітцик, директор Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Джед Бартон. Обговорювались актуальні питання: що таке децентралізація? Чи потрібна Україні така реформа? Для чого потрібно об’єднуватись громадам, що зміниться в житті простих громадян? та інші. На жаль, не на всі питання відповіли спікери, чи то за браком часу, чи то не почули усіх запитань від онлайн-аудиторії. Понад 100 громад з усієї країни взяли участь у цій події, долучившись до онлайн-трансляції з місцевих бібліотек. Організатори заходу ставили за мету – комунікативно, через прямий діалог провести обговорення реформи з широкою аудиторією громад, представників влади та безпосереднім спілкуванням з урядовцями. І це їм вдалось.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні12
mod_vvisit_counterВчора176
mod_vvisit_counterНа цьому тижні188
mod_vvisit_counterНа минулому тижні805
mod_vvisit_counterУ цьому місяці12
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3526
mod_vvisit_counterВсього346953

За останні 20 хвилин: 6
Ваш IP: 3.235.75.174
,
Зараз: 2020-06-01 00:30

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.