Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

IMG 20150714 141914Нещодавно в селі Григорівка  Чаплинського району відбулася зустріч представників громади з координаторами проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3" – Есме Умеровою та Олексієм Скворцовим. Семінар проходив у атмосфері жвавого спілкування, обговорили питання пов’язані із створенням, реєстрацією, діяльністю кооперативів та можливості проекту.

Фінансування проекту – це відсоткове співвідношення всіх учасників. ЄС/ПРООН вкладатиме фінансування в обладнання, товари і послуги з напрямків: рослинництво, м’ясна продукція, молочна продукція, лісне господарство, рибне господарство, збір трав, вирощування квітів. На кожен кооператив ЄС/ПРООН виділяє 31 тисячу євро. Це до 80% фінансування проекту, 20% - внесок громади і місцевого бюджету. Для громади внесок має становити не менше 10%.

Сільський  голова Сергій Кліщевський та  жителі села ділилися інформацією про специфіку сільського господарства в Григорівці,  про напрямки своєї роботи, висвітлювали сприятливі сторони і перепони на шляху до успіху. Було зазначено, що переважна більшість жителів займається саме рослинництвом –  вирощуванням овочів та зернових. Саме тому було вирішено обговорити ідею створення обслуговуючого кооперативу і придбання трактора з іншими потенційними членами кооперативу, які через жнива були відсутні на зустрічі. Також присутніми було обрано робочу групу, на яку покладено місію реєстрації кооперативу.

 Всі учасники роз’їхалися із позитивними емоціями, домашніми завданнями та бажанням до спільних дій задля добробуту громади.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні103
mod_vvisit_counterВчора132
mod_vvisit_counterНа цьому тижні235
mod_vvisit_counterНа минулому тижні1825
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2942
mod_vvisit_counterУ минулому місяці4435
mod_vvisit_counterВсього354142

За останні 20 хвилин: 1
Ваш IP: 3.234.241.200
,
Зараз: 2020-07-14 13:51

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.