Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

828290Пріоритетним національним інтересом України у сфері зовнішньополітичної діяльності є розвиток та дальше поглиблення відносин стратегічного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору (НАТО), з дотриманням принципів, зафіксованих у Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору, підписаній 9 липня 1997 року, Декларації про її доповнення від 21 серпня 2009 року, а також на виконання рішень, прийнятих за результатами засідання Комісії Україна – НАТО на рівні глав держав та урядів.

Указом Президента України від 24.09.2014 р. № 744/2014 уведено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», яким визначено, що пріоритетним національним інтересом України у сфері зовнішньополітичної діяльності у 2014 та наступних роках є дальший розвиток відносин стратегічного партнерства України з США, ЄС та НАТО.

Детальніше...

evrointegСьогодні, 10 червня, з 9.00 й до 12.00 на площі Свободи для всіх бажаючих надавалися консультації щодо оформлення біометричних документів, як одного з вимог для перетину кордону без віз.

Консультації проводили спеціалісти управління Державної міграційної служби у Херсонській області за ініціативи голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.

Працівники міграційної служби роз’яснювали пересічним громадянам про процес оформлення базового пакету документів, що необхідні для виїзду до Європи, процес оформлення паспорта з біометричним носієм і строки можливого перебування українців на території країн ЄС.

Протягом нетривалого часу до спеціалістів звернулося близько ста мешканців Херсонщини з різними запитаннями.

Детальніше...

m zhnar yarmarok tif helexpoЗгідно інформації торговельно-економічного відділу Посольства України в Грецькій  Республіці, 5-13 вересня 2015 року, відбудеться черговий 80-й Міжнародний  ярмарок TIFHELEXPOSA у Міжнародному виставковому центрі  міста  Салонік,  який  є  одним  з  найважливіших торговельних подій у світі.

Детальніше

            10 - 11 лютого 2015 року в Чаплинському районі відбулися збори Форумів місцевого розвитку сільських, селищних рад та презентація нового Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». Представлення нового етапу Проекту проводив координатор по Херсонській області Олексій Скворцов.

Детальніше

Еще статьи...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6
mod_vvisit_counterВчора91
mod_vvisit_counterНа цьому тижні97
mod_vvisit_counterНа минулому тижні816
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2783
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3915
mod_vvisit_counterВсього415854

За останні 20 хвилин: 3
Ваш IP: 3.236.51.151
,
Зараз: 2021-10-26 00:45

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.