Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

            10 - 11 лютого 2015 року в Чаплинському районі відбулися збори Форумів місцевого розвитку сільських, селищних рад та презентація нового Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». Представлення нового етапу Проекту проводив координатор по Херсонській області Олексій Скворцов.

Мета Проекту- створити сприятливе середовище для довгострокового соціально-економічного розвитку на місцевому рівні, шляхом розвитку місцевого самоврядування та підтримки ініціатив місцевих громад на всій території України.Пріоритетними сферами проекту є: охорона здоров’я, енергетика, довкілля та водопостачання.

 Громада с. Григорівки «Майбутнє Григорівки», яка є однією з найактивніших в районі, підготувала проект «Технічне переоснащення артезіанської свердловини по вул. Кузнечній». Виконання робіт згідно Проекту дасть змогу зменшити собівартість послуг, наслідком чого буде збільшення часу подачі води споживачам.

Магдалинівська громадська організація «Діти Таврії» має наміри реалізувати проект з енергоефективності – термомодернізація будівлі Магдалинівської загальноосвітньої школи з встановленням опалювального котла на біомасі.  Завдяки  чому учні та викладачі матимуть змогу працювати в теплій школі, при цьому планується зменшити витрати на опалення.

         Громада  с. Строганівка «Затишок – Строганівка» братиме  участь у Програмі з проектом із енергозбереження – заміна вікон та дверей в сільській лікарській амбулаторії.

Громадська організація «Успішні разом», в рамках Проекту планує провести реконструкцію покрівлі блоку початкових класів НВК «Чаплинська школа-гімназія».

Зустрічі завершилися  підписанням угод  про співпрацю між сільськими,селищними    радами  та Проектом ЄС/ПРООН.

 


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні71
mod_vvisit_counterВчора267
mod_vvisit_counterНа цьому тижні848
mod_vvisit_counterНа минулому тижні1176
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1730
mod_vvisit_counterУ минулому місяці4435
mod_vvisit_counterВсього352930

За останні 20 хвилин: 6
Ваш IP: 35.168.112.145
,
Зараз: 2020-07-09 05:48

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.