Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

279815 червня в Києві відбулося 24-е засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (далі - СРГО) у рамках подальшого розвитку партнерства України з НАТО в оборонно-технічній сфері.

Делегацію України очолив Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і України, голова Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю Олег Гладковський, делегацію НАТО - заступник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Каміль Грант.

Під час засідання сторони обговорили співробітництво у сфері озброєнь за період з попереднього засідання СРГО та уточнили пріоритети і плани подальшої співпраці у рамках Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва.

Учасники заходу обговорили перебіг реалізації проектів у рамках Дорожньої карти, трастових фондів НАТО, спрямованих на підвищення спроможності Збройних Сил України та досягнення сумісності з Альянсом, питання розвитку співробітництва у форматі робочих груп Конференції національних директорів НАТО з озброєнь, реформування та розвитку національного оборонно-промислового комплексу, можливості підготовки фахівців з оборонно-технічного співробітництва для структур сектору безпеки і оборони тощо.

Сайт РНБОУ


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні19
mod_vvisit_counterВчора121
mod_vvisit_counterНа цьому тижні265
mod_vvisit_counterНа минулому тижні1158
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2175
mod_vvisit_counterУ минулому місяці2413
mod_vvisit_counterВсього303870

За останні 20 хвилин: 2
Ваш IP: 54.242.25.198
,
Зараз: 2019-06-19 06:52

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.