Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

Засідання Громадської ради при Чаплинській райдержадміністрації


25 лютого 2016 р. смт. Чаплинка
Зал засідань районної державної адміністрації

Присутні члени Громадської Ради (7 чол.):
1. .Ращупкіна А.М..
2. Добровольський О.Ф.
3. Ренгач В.П.
4. Мартинов П.П.
5. Дмитерко А.В.
6. Лелеко П.П.

7. Хоменко В.П.

Порядок денний:

1.

Про затвердження плану роботи громадської ради на 2016 рік.

2.

Про діяльність місцевих інститутів громадянського суспільства в напрямку надання благодійної та гуманітарної допомоги різним верствам населення

3.

Про актуальні проблеми громади, які потребують залучення грантових коштів

Виступили:

Ращупкіна А.М. - Про затвердження плану роботи громадської ради при районній державній адміністрації на 2016 рік.

Ознайомлено членів громадської ради та запрошених на засідання з проектом плану роботи на поточний рік, розробленого з урахуванням пропозицій та рекомендацій членів громадської ради.

Лелеко П.П. - Про діяльність місцевих інститутів громадянського суспільства в напрямку надання благодійної та гуманітарної допомоги різним верствам населення  Поінформовано про громадські організації, які в даний час надають благодійну та гуманітарну допомогу різним верствам населення. Поінформував про волонтерів, які протягом 2015 року здійснювали збір коштів на потреби військовослужбовців на персональні банківські картки, в 2016 році приєднались до місцевих громадських організацій. Разом з тим, актуальною залишається проблема порушень норм чинного законодавства під час здійснення публічного збору коштів  у районі. Протягом 2015 року члени громадської ради Лелеко П.П. та Ращупкіною А.М. двічі звертались до органів внутрішніх справ на неправомірні дії волонтерів з м Каховка під час публічного збору коштів.

Ренгач В.П.. - Про актуальні проблеми громади, які потребують залучення грантових коштів. За результатами моніторингу діяльності місцевих громадських організацій з’ясовано, що в районі надаються переважно соціальні послуги, інформаційно-просвітницькі кампанії, збір та розподіл гуманітарної допомоги. Разом з тим, виявлено, що в районі відсутня системна діяльність в напрямку охорони довкілля, відсутні організації інвалідів, організації, які надають послуги реабілітації особам з особливими потребами, демобілізованим учасникам АТО.

Висловились:

  1. 1.Добровольський О.Ф. –районна рада ветеранів не вважає за доцільне збір та направлення гуманітарної допомоги учасникам АТО - мешканцям району та підтримку військовослужбовців, що дислокуються на території району. Позиція громадської організації полягає в тому, що забезпечення учасників АТО та військовослужбовців ЗСУ має здійснювати Міністерство оборони, а не громадські організації та активісти.
  2. 2.Дмитерко А.В. – підтримала необхідність започаткування системної роботи в напрямку охорони навколишнього середовища. Зокрема, актуальним напрямком діяльності, який не потребує значних фінансових ресурсів є організація пунктів збору відпрацьованих батарейок.
  3. Затвердити план роботи громадської ради при районній державній адміністрації на 2016 рік без змін.
  4. Взяти до уваги інформацію про діяльність місцевих громадських організацій щодо збору та розподілу гуманітарної та благодійної допомоги. Визначити пунктом збору гуманітарної допомоги для різних верств населення приміщення районного осередку Ліги соціальних працівників України за адресою вул. Леніна, 44,            смт Чаплинка..
  5. Розпочати роботу з пошуку ресурсів для започаткування на території району пунктів збору відпрацьованих батарейок. Рекомендувати районному осередку Ліги соціальних працівників України розробити відповідний проект та подати на конкурс грантових заявок, за наявності такого.

Вирішили:

Голова Громадської Ради ______________________ Ращупкіна А.М..
Секретар Громадської Ради ____________________ Дмитерко А.В.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні39
mod_vvisit_counterВчора318
mod_vvisit_counterНа цьому тижні590
mod_vvisit_counterНа минулому тижні886
mod_vvisit_counterУ цьому місяці4281
mod_vvisit_counterУ минулому місяці5799
mod_vvisit_counterВсього329744

За останні 20 хвилин: 4
Ваш IP: 18.232.51.247
,
Зараз: 2020-01-29 03:08

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.