Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

Засідання Громадської ради при Чаплинській райдержадміністрації

10 березня 2015 р. смт. Чаплинка
15-00  Районна державна адміністрація (зал засідань)

Присутні члени Громадської Ради (8 чол.):


1. .Ращупкіна А.М..
2. Хоменко В.П.
3. Добровольський О.Ф.
4. Романенко О.Л.
5. Лівінський В.В.
6. Мартинов П.П.
7. Дмитерко А.В.
8. Лелеко П.П.

Запрошенні (4 чол.):
1. Чухало І.В.. – головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації
2 Ковалів М.І. – начальник  ЦНАП райдержадміністрації

Порядок денний:

  1. Про затвердження плану роботи громадської ради на 2015 рік.
  2. Затвердити план заходів громадської ради при районній державній адміністрації на 2015 рік без змін.
  3. Взяти до уваги звіт за результатами моніторингу ЦНАП при районній державній адміністрації та рекомендувати організаторам моніторингу направити звіт керівництву району для вжиття заходів реагування.
  4. Підтримати ініціативу районного осередку Ліги соціальних працівників України щодо виділення приміщення, що перебуває в комунальній власності на пільгових умовах згідно пункту 7 розділу II районної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Свідоме суспільство та відкрита влада»на період до   2015 року.
  1. Про результати громадського моніторингу діяльності сектору з надання  адміністративних послуг районної державної адміністрації.
  2. Про дії керівництва району щодо підтримки місцевих інститутів громадянського суспільства та налагодження ефективного міжсекторального партнерства

Виступили:

Ращупкіна А.М. - Про затвердження плану роботи громадської ради при районній державній адміністрації на 2015 рік.

Ознайомлено членів громадської ради та запрошених на засідання з проектом плану роботи на поточний рік, розробленого з урахуванням пропозицій та рекомендацій членів громадської ради.

Лелеко П.П. - Про результати громадського моніторингу діяльності сектору з надання  адміністративних послуг районної державної адміністрації.

Поінформовано про порядок та результати громадського моніторингу ЦНАП районної державної адміністрації. Зачитано звіт та рекомендації щодо підвищення ефективності діяльності ЦНАП

Ращупкіна А.М. - Про дії керівництва району щодо підтримки місцевих інститутів громадянського суспільства та налагодження ефективного міжсекторального партнерства.

Поінформовано про хід реалізації районної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Свідоме суспільство та відкрита влада»на період до 2015 року, заходи якої сприяють налагодженню між секторального партнерства.

Доведено до відома присутніх про звернення громадської організації Ліга соціальних працівників України до голови районної державної адміністрації щодо виділення приміщення для здійснення статутної діяльності та збору і розподілу гуманітарної допомоги.

Висловились:

Ковалів М.І. – з ініціативою про продовження співпраці з громадськими організаціями району в напрямку підвищення ефективності надання адміністративних послуг населенню та втілення завдань реформування системи надання адміністративних послуг в районі.

Добровольський О.Ф. – щодо підтримки ініціативи про виділення приміщення для діяльності громадської організації Ліги соціальних працівників України, зокрема через значну підтримку зазначеної організації ветеранів війни, людей похилого віку та закладів соціального обслуговування району.

Вирішили:

Голова Громадської Ради ______________________ Ращупкіна А.М..
Секретар Громадської Ради ____________________ Дмитерко А.В.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні58
mod_vvisit_counterВчора89
mod_vvisit_counterНа цьому тижні147
mod_vvisit_counterНа минулому тижні811
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2952
mod_vvisit_counterУ минулому місяці5799
mod_vvisit_counterВсього328415

За останні 20 хвилин: 2
Ваш IP: 3.214.184.250
,
Зараз: 2020-01-21 11:18

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.