Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

fb8f892f493d0c7cb0dd9e83effcfc9aХерсонщина історично займалась вирощуванням плодоовочевих та баштанних культур, садівництвом та виноградарством і можна сказати, що на протязі всього періоду формування агропромислового потенціалу – Херсонщина є лідером в Україні по виробництву плодоовочевої продукції. Для цього область має всі природно-кліматичні умови та родючі землі.

Основні завдання сільського господарства регіону на сьогодні полягають у нарощуванні обсягів виробництва продукції рослинництва, зокрема завдяки ефективному використанню зрошуваних земель, впровадженню крапельного зрошення, у створенні інфраструктури, необхідної для зберігання, постачання та реалізації сільськогосподарської продукції.

Серед овочевих культур найбільше значення мають помідори, капуста, цибуля, перець солодкий, баклажани. Далеко за межами області відомі херсонські кавуни і томати – знак якості, своєрідна візитна картка нашого регіону.

Набувають розвитку тепличні господарства області тим самим розширюється спектр виробляємої ранньої овочевої продукції. Однак, ефективність виробництва залежить від ефективності організації шляхів реалізації цієї продукції, визначення оптимальної ціни та вміння орієнтуватися і враховувати основні тенденції на ринку.

Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації приділяється значна увага просуванню продукції місцевих товаровиробників на внутрішні і зовнішні ринки області та держави в цілому.

Слід зауважити, що інформаційна кампанія щодо просування продукції місцевих виробників на ринки області фактично проводяться кілька разів на рік та приурочується до визначних подій, що відбуваються в місті – Великодній ярмарок, День міста, Осінній ярмарок, День працівника харчової промисловості та працівників сільського господарства, Новорічний ярмарок тощо.

В рамках проведення ярмарків-продажів, з метою ознайомлення жителів та гостей міста з напрямками виробничої діяльності агропромислового комплексу, проводиться  презентація можливостей підприємств у форматі виставки-продажу продукції. Окрім промоції виробників, мається на меті забезпечення херсонців якісними товарами харчової галузі за цінами виробника. Вказані заходи проводиться у розширеному форматі. До участі в них, окрім підприємств харчової промисловості, залучаються й місцеві виробники інших галузей, які презентують власну продукцію. Такий формат виставків – продажів має підтримку та схвальні відгуки як учасників, так і споживачів.

У процесі проведення заходів відбувається живе спілкування споживачів та виробників продукції, адже обов’язковим елементом є дегустація. Виробники враховують усі зауваження і побажання.

З метою подальшого просування продукції місцевих виробників на внутрішній та зовнішній ринки області, Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації в рамках проведення в області інформаційної кампанії «Товар Херсонщини» започатковує ознайомлення мешканців міста Херсона та області з найбільш потужними сільгосптоваровиробниками, переробними підприємствами харчової промисловості та асортиментом продукції, що виробляється в області.

ПВКФ «Пані Крістіна»

ПВКФ «Пані Крістіна»

03.04.2017 10:44:12

Інформація про ПВКФ «Пані Крістіна» ..

 
АТЗТ «Херсонська кондитерська фабрика»

АТЗТ «Херсонська кондитерська фабрика»

03.04.2017 10:42:59

Інформація про АТЗТ «Херсонська кондитерська фабрика» ..

 
ПАТ «Каланчацький маслозавод»

ПАТ «Каланчацький маслозавод»

03.04.2017 08:34:18

Іформація про ПАТ «Каланчацький маслозавод» ..

 
ПП Урсуленко О.А.

ПП Урсуленко О.А.

29.12.2016 15:06:03

ПП Урсуленко О.А. займає позицію лідера у виробництві напівфабрикатів ручного ліплення та є одним з найбільших виробників натуральних заморожених напівфабрикатів в Україні з 1997 ..

 
ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів»

ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів»

29.12.2016 14:38:19

ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів» був побудований в 1932 році. Херсонський КХП переробляє зерно пшениці, здійснює накопичення і перевалку більше 10 видів сільськогосподарс..

 
Торгова марка «Дем'янович»

Торгова марка «Дем'янович»

07.10.2016 17:18:23

Директор –  Червєнков Георгій Дем’янович  Компанію ФОП Червєнков Г.Д. засновано в 2002 році. Основне завдання підприємства: «Забезпечити людей смачною, корисною, доступною за ці..

 
ПАТ «Херсонський хлібокомбінат»

ПАТ «Херсонський хлібокомбінат»

07.10.2016 16:58:54

Основа політики підприємства:  «Якість перед усім. Ніяких компромісів за рахунок якості!» Голова правління – Дуров Сергій Борисович ПАТ «Херсонський хлібокомбінат» заснований в 19..

Перелік підприємств у Херсонській області, які реалізують сільськогосподарську продукцію

22.08.2016 14:54:02

Назва господарства, місце знаходження, контакта особа, телефон Продукція Кількість Ціна Термін реалізації Додаткова інформація, (при необхідності) 1 Бериславський ПАТ Кам’я..

 
ТОВ «Берислав-хлібзавод»

ТОВ «Берислав-хлібзавод»

06.07.2016 10:20:59

ТОВ «Берислав-хлібзавод» Директор – Тимощук Юрій Матвійович У 1970 проці в м. Берислав розпочало роботу підприємство «Берислав хлібокомбінат», яке після деяких реформувань, пере..

 
Торгові марки

Торгові марки "Оса", "Коло", "Коло+", "Ода"

06.07.2016 10:09:16

Підприємство ФОП Бородіна Л.В. Керівник –  Бородіна Лариса Василівна ТМ «ОСА» Заморожені пельмені, вареники ручної та машинної ліпки, млинці, чебуреки, голубці, перець фарширован..

 
ТОВ плодоовочевий комбінат

ТОВ плодоовочевий комбінат "Херсон"

02.07.2016 09:55:45

Директор – Баденко Оксана Едуардівна. ТОВ «Плодоовочевий комбінат «Херсон» заснований в 2005 році.  Виробничі потужності заводу розташовані в георгафічно вигідному місці  Херсонсь..


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні9
mod_vvisit_counterВчора91
mod_vvisit_counterНа цьому тижні100
mod_vvisit_counterНа минулому тижні816
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2786
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3915
mod_vvisit_counterВсього415857

За останні 20 хвилин: 2
Ваш IP: 3.236.51.151
,
Зараз: 2021-10-26 01:14

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.