Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

1384359111 diabet14 листопада - Всесвітній день боротьби з діабетом та

День народження Фредеріка Бантінга, людини яка відкрила інсулін і

тим самим врятувала мільйони життів

Цукровий діабет

ЦД - це порушення обміну речовин, при якому у крові збільшується  вміст цукру. Діагноз ЦД встановлюють при показниках цукру крові натще серце  – більше 6,1 ммоль/л,  а через 2 години після їжі - більше 11,1 ммоль/л.

ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ- найнебезпечніший виклик людству у ХХІ столітті. В Україні сьогодні зареєстровано1,2 млн хворих ЦД. У нашому Чаплинському районі 906 чоловік перебувають на обліку з діагнозом  цукровий діабет, з них – 192 хворих отримують інсулін.

Детальніше...

meditsina na tenerifeВідповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» (зі змінами та доповненнями), від 06 листопада 1997 року № 1238 «Про обов’язковий профілактичний наркологічний огляд і порядок його проведення» (зі змінами та доповненнями), наказу Міністерства охорони здоров’я України від 28 листопада 1997 року № 339 «Про вдосконалення системи профілактичних протиалкогольних та протинаркотичних заходів та обов’язкових профілактичних наркологічних оглядів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 грудня 1997 року за № 586/2390, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:
1. Затвердити зміни до тарифів на платні послуги, які надаються населенню області лікувально-профілактичними державними і комунальними закладами охорони здоров’я, затверджених розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 31 січня 2011 року № 48, зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у Херсонській області 02 лютого 2011 року за № 3/1224, виклавши їх у новій редакції, що додається.

Детальніше...

Щиро вітаю Вас з професійним святом – днем медичного працівника.

b1281Прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, гуманність, лікарську честь. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у Ваших руках – людські життя. Здоровя  - це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників галузі охорони здоровя, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння. День медичного працівника разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння та досвід, у Вашу повсякчасну готовність прийти на допомогу. З нагоди свята хочу побажати Вам міцного здоровя і благополуччя, так необхідних у Вашій нелегкій та благородній справі. Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям, а постійними супутниками у житті будуть щастя і людська повага на довгі роки. Низький уклін – за Вашу сумлінну та невтомну працю.

   З глибокою повагою                                                                        

   Головний лікар Чаплинської                                  

   районноїлікарні                                                                                   Козаченко Н.В.

2016-04-30 08-02-04Затверджені 2006 році тарифи на платні медичні огляди, розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19.06.2006 року №  909 «Про тарифи на платні профілактичні медичні огляди за рахунок замовника(роботодавця), що надають в області лікувально-профілактичні державні і комунальні заклади охорони здоров'я» на сьогодні не покривають собівартість даних послуг. З 2006 року тай по сьогоднішній час ми спостерігаємо постійне підвищення цін, нажаль не оминуло це й ціни на хімічні  реактиви для проведення аналізів в лабораторії, розхідні матеріали, медикаменти, комунальні послуги, відповідно  збільшився рівень заробітної плати працівників охорони здоров’я за рахунок підвищення мінімальної заробітної плати згідно з урядовими рішеннями та відповідними наказами Міністерства охорони здоров’я України що в свою чергу несе необхідність у підвищенні тарифів на платні медичні послуги.

детальніше...


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3
mod_vvisit_counterВчора91
mod_vvisit_counterНа цьому тижні94
mod_vvisit_counterНа минулому тижні816
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2780
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3915
mod_vvisit_counterВсього415851

За останні 20 хвилин: 3
Ваш IP: 3.236.51.151
,
Зараз: 2021-10-26 00:24

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.