Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

86563130 ph1024x1024Вперше  про СНІД  заговорили в 1981 році і більше 30 років  ця абревіатура  не сходить  зі сторінок газет та журналів всього світу.

            СНІД – одна з найважливіших та трагічних проблем, які виникли перед людством наприкінці ХХ віку. Це захворювання, яке зумовлено вірусом імунодефіциту людини вперше було описано в 1981 році.

            Сьогодні Україна – це держава , ВІЛ/СНІД є соціальною проблемою. Якщо такі темпи розповсюдження інфекції збережуться і надалі, то це призведе до національної катастрофи.  Україна має найвищий в світі показник по темпам поширення цієї інфекції.

            На масштаб епідемії ВІЛ/СНІД впливають чинники, які поглиблюють критичну ситуацію в країні, а саме: економічна нестабільність, безробіття, особливо  серед молоді, наркотизація, проституція, знецінення інституту сім’ї та ін..

            Розвиток епідемії призводить до накопичення в суспільстві її негативних наслідків (погіршення стану здоров’я, добробуту населення, впливає на національну безпеку та погіршує престиж країни).

            Небезпека цієї інфекції це те, що вона  має доволі довгий інкубаційний період і може проявлятися під різними симптомами: пневмонія, схуднення, незрозуміле підвищення температури тіла та ін..

            Але в останні роки вченими винайдено доволі ефективні методи лікування хвороби. Це так звана антивірусна терапія і при дотриманні лікування хворому гарантується прожити довге і повноцінне життя.

            Хочу нагадати мешканцям району, що в районні лікарні проводиться необхідна робота, направлена на протидію поширенню ВІЛ/СНІД, функціонують кабінет «Довіра» та кабінет інфекційних захворювань, які здійснюють контроль по обстеженню та лікуванню, проводять широкомасштабну санітарно-просвітницьку  роботу.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні62
mod_vvisit_counterВчора100
mod_vvisit_counterНа цьому тижні62
mod_vvisit_counterНа минулому тижні607
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1717
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3077
mod_vvisit_counterВсього392585

За останні 20 хвилин: 2
Ваш IP: 3.227.235.183
,
Зараз: 2021-04-18 10:24

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.