Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

2016-04-30 08-02-04Затверджені 2006 році тарифи на платні медичні огляди, розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19.06.2006 року №  909 «Про тарифи на платні профілактичні медичні огляди за рахунок замовника(роботодавця), що надають в області лікувально-профілактичні державні і комунальні заклади охорони здоров'я» на сьогодні не покривають собівартість даних послуг. З 2006 року тай по сьогоднішній час ми спостерігаємо постійне підвищення цін, нажаль не оминуло це й ціни на хімічні  реактиви для проведення аналізів в лабораторії, розхідні матеріали, медикаменти, комунальні послуги, відповідно  збільшився рівень заробітної плати працівників охорони здоров’я за рахунок підвищення мінімальної заробітної плати згідно з урядовими рішеннями та відповідними наказами Міністерства охорони здоров’я України що в свою чергу несе необхідність у підвищенні тарифів на платні медичні послуги.

При проходженні медоглядів або зверненні за медичною допомогою у зв’язку зі станом здоров'я, які послуги надаватимуться безкоштовно, а які є платними?

Медична допомога при зверненні громадян у зв’язку зі станом здоров'я надавалась та надається на безкоштовній основі.

На платній основі в Чаплинській районній лікарні надаються послуги, перелік яких визначений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти» (зі змінами та доповненнями), перелік випадків, у яких проводяться платні медичні профілактичні медичні огляди за рахунок замовника затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19.06.2006 року №  909, а саме:

Проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів (попереднього – при прийнятті на роботу і періодичного – протягом трудової діяльності) працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі згідно з Переліком професій, встановлених Міністерством охорони здоров'я України за погодженням з Державним комітетом України по нагляду за охороною праці, наказами МОЗ України від 23 липня 2002 року № 280 «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій,діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб», наказ МОЗ № 246 від 21.05.2007 року «Про порядок проведення медичного огляду працівників певних категорій»;

Послуги із зубного протезування та стоматологічні;

Медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства внутрішніх справ України;

Медичний огляд для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, за винятком військовослужбовців і посадових осіб, носіння зброї яким передбачено законодавством;

Операції штучного переривання вагітності в амбулаторних умовах (методом вакуум-аспірації у разі затримки менструації терміном не більш як на 20 днів) та у стаціонарі (до 12 тижнів вагітності), крім абортів за медичними і соціальними показниками;

Лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікарів;

Медичне обслуговування іноземних громадян, які тимчасово перебувають на території України, в тому числі за договорами страхування;

Послуги з провадженням господарської та/або виробничої діяльності;

Перебування громадян за їх бажанням у медичних закладах з поліпшеним сервісним обслуговуванням.

У лікарні практикуються благодійні внески. Читачів цікавить, чи будуть надаватися медичні послуги, якщо немає коштів його зробити, адже без  внеску неможливо отримати талон на прийом до лікаря?

Так дійсно лікарня є отримувачем благодійних внесків. Дані внески є добровільними. При зверненні громадян до реєстратури поліклініки їм можуть запропонувати зробити  благодійний внесок на добровільній основі, в разі ж неможливості здійснити внесок з будь якої причини талон на прийом до лікаря в се одно видається. Хто з пацієнтів має можливість та бажання фінансово підтримати районну лікарню – вносе благодійний внесок, хто такої можливості немає – ніхто цього робити не заставляє. Звернень до мене щодо не видачі талону без благодійного внеску не надходило.

Головний лікар

Чаплинської районної лікарні                                                     Н.В.Козаченко

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні72
mod_vvisit_counterВчора100
mod_vvisit_counterНа цьому тижні72
mod_vvisit_counterНа минулому тижні607
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1727
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3077
mod_vvisit_counterВсього392595

За останні 20 хвилин: 3
Ваш IP: 3.227.235.183
,
Зараз: 2021-04-18 11:16

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.