Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

meditsina na tenerifeВідповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» (зі змінами та доповненнями), від 06 листопада 1997 року № 1238 «Про обов’язковий профілактичний наркологічний огляд і порядок його проведення» (зі змінами та доповненнями), наказу Міністерства охорони здоров’я України від 28 листопада 1997 року № 339 «Про вдосконалення системи профілактичних протиалкогольних та протинаркотичних заходів та обов’язкових профілактичних наркологічних оглядів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 грудня 1997 року за № 586/2390, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:
1. Затвердити зміни до тарифів на платні послуги, які надаються населенню області лікувально-профілактичними державними і комунальними закладами охорони здоров’я, затверджених розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 31 січня 2011 року № 48, зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у Херсонській області 02 лютого 2011 року за № 3/1224, виклавши їх у новій редакції, що додається.

Детальніше...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні61
mod_vvisit_counterВчора100
mod_vvisit_counterНа цьому тижні61
mod_vvisit_counterНа минулому тижні607
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1716
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3077
mod_vvisit_counterВсього392584

За останні 20 хвилин: 5
Ваш IP: 3.227.235.183
,
Зараз: 2021-04-18 10:08

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.