Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

IMG 0517 1

Сьогодні відбулась презентація проекту Програми економічного, соціального та культурного розвитку Чаплинського району на 2018 рік, яка пройшла за участю в.о. першого заступника голови ОДА Дмитра Бутрія та заступника голови ОДА Вадима Чабана, керівників структурних підрозділів ОДА та територіальних органів влади. Проект представили на обговорення  керівники РДА та голови 4-х ОТГ Чаплинського району.

Як зазначив заступник голови ОДА Вадим Чабан, район за підсумками першого півріччя 2017 року займає 1 місце за всіма показниками комплексної оцінки роботи районів в області: «Тримайте цю планку ефективності й надалі, приймайте тільки виважені рішення на шляху до подальшого розвитку Чаплинського району».

alt

Олександр Бурейко, голова Чаплинської РДА розповів про 7 пріоритетних напрямків, за якими буде рухатись район у 2018 році. Серед них розвиток агропромислового комплексу, у т. ч. зрошувальної мережі; альтернативної енергетики, підвищення енергоефективності об'єктів соціальної та інженерної інфраструктури; реформування галузі охорони здоров'я, впровадження нових стандартів медицини; розвиток закладів освіти, у т.ч. професійно-технічної, фізкультури та спорту; ремонт дорожньої інфраструктури та інші.

alt

Позитивно на рейтинг розвитку району вплинули показники інвестиційної діяльності, тому на 2018 рік заплановано реалізацію таких інвестиційних проектів, як будівництво Сиваської геліоелектростанції, зрошувальних систем, комплексу з переробки сільськогосподарської продукції та проектів, направлених на розвиток туризму.

Згідно із зауваженнями до Програми розвитку, які були внесені профільними структурними підрозділами ОДА, необхідно провести коригування запланованих заходів проекту Програми.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні134
mod_vvisit_counterВчора145
mod_vvisit_counterНа цьому тижні134
mod_vvisit_counterНа минулому тижні886
mod_vvisit_counterУ цьому місяці3825
mod_vvisit_counterУ минулому місяці5799
mod_vvisit_counterВсього329288

За останні 20 хвилин: 4
Ваш IP: 35.168.111.191
,
Зараз: 2020-01-27 14:39

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.