Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

images copyСтаном на 25 листопада 2016 року на території району працюють 5 об’єктів підвищеної небезпеки, а саме:

1. Чаплинська районна дільниця Каланчацького управління ПАТ «Херсонгаз» (клас підвищеної небезпеки 1, з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій керівництвом плануються та проводяться відповідні обстеження і ремонтні роботи, про виникнення аварій населення оповіщається через посильних, а місцеві органи виконавчої влади та районний сектор ГУ ДСНС України в області по телефону 101, 2-12-01).

2. Чаплинський газонаповнювальний пункт ДП «Газпостач» ПАТ «Херсонгаз» (клас підвищеної небезпеки 2, відповідальна особа Сікоєв Сергій Заурович (тел.0552-29-05-75),

Детальніше...

IMAG5011З метою виконання в районі завдань визначених розпорядженнями голови обласної державної адміністрації від 19 вересня 2016 року № 705 «Про об’єктові та територіальні формування цивільного захисту ланок Херсонської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту» та від 19 вересня 2016 року № 704 «Про спеціалізовані служби цивільного захисту Херсонської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», які передбачені відповідно до статі 10, частини першої статті 19, статтей 20, 25, 26 Кодексу цивільного захисту України, Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту,

Детальніше...

14325Настав другий місяць літа.

За багаторічними спостереженнями синоптиків липень вважається найбільш жарким місяцем року.  В цей період багато хто з дорослих відпочиває у відпустках біля води, а деякі дорослі відправили своїх дітей на оздоровлення в літні табори та займаються повсякденними справами.

Територія нашого району не омивається морями, немає озер та річок, але як вени землі насичена каналами для зрошення земель сільськогосподарського призначення.

В таку жарку погоду майже у кожного виникає бажання виїхати на природу та скупатись.  За відсутності водоймищ наші помисли ведуть до зрошувального каналу.

Це небезпечно для життя.

Канал – це технічна споруда і призначена вона тільки для подачі води на зрошувальні сільськогосподарські землі. Вони глибокі і облицьовані під значним кутом бетонними плитами. В окремих місцях каналів значні порослі водоростей, а течія води може бути дуже великою. Також, в каналах можуть знаходитись і небезпечні предмети кинуті туди іншими особами. Все зазначене несе певну загрозу для життя людини і особливо це небезпечно там, де працюють двигуни насосних станцій та встановлені шлюзи.

Пам’ятайте, що купання в каналі може призвести до трагічних випадків.

Купатися в водах каналів забороняється не тільки технологічним процесом але й тому, що це дуже небезпечно.

povedinka na vodiНезабаром у загальноосвітніх школах району розпочнуться канікули, а в дорослих довгоочікувані відпустки.

Під час відпочинку багато хто проводитиме свій час на водних об’єктах.

Досвід і спостереження свідчать, що абсолютна більшість нещасних випадків на воді трапилась внаслідок особистої недбалості відпочиваючих та рибалок.

  З метою навчання населення відповідним діям пропонуються деякі правила безпеки на воді: 

Детальніше...


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні14
mod_vvisit_counterВчора91
mod_vvisit_counterНа цьому тижні105
mod_vvisit_counterНа минулому тижні816
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2791
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3915
mod_vvisit_counterВсього415862

За останні 20 хвилин: 3
Ваш IP: 3.236.51.151
,
Зараз: 2021-10-26 01:46

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.