Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

1З встановлення сухої та спекотної погоди в області збільшилась кількість пожеж. Насамперед стосується це загорань, що виникають в екосистемах. Так, з початку поточного року в Херсонській області зафіксовано 45 таких пожеж. Поки вдалось уникнути значних загорань на території лісових масивів. І наразі органами влади, пожежно-рятувальною службою та лісомисливським господарством робиться все для того аби не допустити знищення лісонасаджень через вогонь.

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій звертає увагу на те, що підпал очерету та взагалі пожежі на відкритій території не тільки шкодить навколишньому середовищу, але й являється дуже небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Швидкість поширення вогню по поверхні очерету створює загрозу розповсюдження його на великі відстані з подальшою небезпекою для поруч розташованих будівель, споруд та їх мешканців. Випадки потрапляння людини в зону горіння є рівносильним потраплянню до пастки, адже усі шляхи евакуації скоріше всього будуть відрізані.

Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів. У населених пунктах спалення сухої трави або листя на присадибних ділянках може перерости у неконтрольоване горіння. Це загрожує знищенням будівель і споруд житлового сектору. Крім того, погіршення видимості на автодорогах через дим від таких багать може стати причиною дорожньо-транспортних пригод.

Вогонь у лісіШановні громадяни! Слід пам’ятати, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу та становлять небезпеку для життя людей.

Рятувальники звертаються до всіх громадян: щоб були уважними, свідомими та небайдужими до оточуючого середовища. Бережіть природу та красу нашого краю!

Пам’ятайте, саме Ваші розсудливі дії допоможуть виключити виникнення пожеж у природних екосистемах області.

Екосистеми2

 

Екосистеми3

Екосистеми4


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні70
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterНа цьому тижні693
mod_vvisit_counterНа минулому тижні832
mod_vvisit_counterУ цьому місяці3414
mod_vvisit_counterУ минулому місяці4098
mod_vvisit_counterВсього346754

За останні 20 хвилин: 3
Ваш IP: 3.235.75.174
,
Зараз: 2020-05-30 20:49

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.