Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

2325 квітня у смт. Чаплинка в НВК «Чаплинській школі гімназії» в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» відбувся відкритий урок, під час якого висвітлювалась тематика з безпеки життєдіяльності. Аудиторія в залі 120 хлопчиків та дівчаток, які навчаються у молодшій школі, виявилась досить допитливою. Після перегляду фільму «Пожежа в кімнаті» заступнику начальника 22 Державної пожежно-рятувальної частини Роману Ляному довелось відповідати на численні запитання школярів. Зокрема, де знаходиться місцева пожежна частина, яка техніка у рятувальників, як швидко пожежі повинні виїхати із підрозділу за викликом, як часто їм доводиться виїжджати на різні надзвичайні події тощо.

Після такого діалогу представник рятувального відомства наголосив на тому, що в області виникає багато займань на відкритих територіях, у лісостеповій зоні через необережне поводження з вогнем. Тому потрібно дотримуватись правил пожежної безпеки не лише в приміщеннях, а й на вулиці, оскільки в сухий та теплий період достатньо іскри, щоб зайнялась суха трава.

12Роз’яснив дітям як правильно гасити пожежу, щоб не травмуватися. Зупинився рятувальник і на розповіді про вибухонебезпечні предмети. Ця тема також виявилась цікавою дітям.

Оскільки захід відбувся напередодні 30-ї річниці з дня катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, то було згадано про подвиг перших ліквідаторів цієї жахливої катастрофи. Детально про ці події діти змогли дізнатися також при перегляді документального фільму.

Наприкінці заходу школярі отримали пам’ятки з пожежної безпеки та з роз’яснення дій на випадок виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні284
mod_vvisit_counterВчора392
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1401
mod_vvisit_counterНа минулому тижні880
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1401
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3526
mod_vvisit_counterВсього348342

За останні 20 хвилин: 8
Ваш IP: 3.230.154.129
,
Зараз: 2020-06-04 17:06

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.