Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

11433831 липня 2016 року, у другій половині дня, внаслідок шкальних поривів вітру, які супроводжувались сильним дощем, градом та грозою на території  

смт Чаплинка виникли аварійні ситуації на лініях електропередач, що спричинили часткове припинення електропостачання по окремим фідерам. Токаж, сильним вітром в селищі повалено декілька дерев, а грозою пошкоджено кут  парапету цегляного п’яти поверхового житлового будинку по вул. І.Франко, № 15а.  

 

На ліквідації аварій на електромережах селища було задіяно 2 бригади    (6 чол.) та 2 автомобілі від Чаплинського РЕЗ і ЕМ. Завдяки оперативним діям служби енергетики подачу електроенергії відновлено за короткий термін часу.

Окрім цього, шквальним вітром було пошкоджено шиферну покрівлю двоповерхового будинку в смт Чаплинка по вул. Пушкіна, № 80. 

З метою проведення першочергових робіт по ліквідації наслідків стихії виконкомом Чаплинської селищної ради із свого резерву виділено 50 листів шиферу та частково пилоліс, але для завершення ремонтних робіт пошкодженого даху зазначеного житлового будинку не вистачає 70 листів шиферу та пилолісу.

У зв’язку з зазначеним Чаплинський селищний голова звернувся до районної державної адміністрації з проханням надати матеріальну допомогу з районного резерву матеріальних ресурсів для ліквідації надзвичайних ситуацій.

Розглянувши звернення Чаплинського селищного голови районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила, що ситуація, яка виникла 31 липня 2016 року в смт Чаплинка є надзвичайною ситуацією об’єктового рівня та виділила безкоштовно Чаплинській селишній раді з місцевого (районного) резерву матеріальних ресурсів для ліквідації надзвичайних ситуацій 70 листів шиферу для виконання першочергових робіт по ремонту даху двоповерхового житлового будинку за адресою: вул. Пушкіна, № 80, смт Чаплинка, який було пошкоджено внаслідок стихії.

Станом на 09 серпня 2016 року дах пошкодженого будинку відремонтовано.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні127
mod_vvisit_counterВчора331
mod_vvisit_counterНа цьому тижні852
mod_vvisit_counterНа минулому тижні880
mod_vvisit_counterУ цьому місяці852
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3526
mod_vvisit_counterВсього347793

За останні 20 хвилин: 9
Ваш IP: 3.231.220.225
,
Зараз: 2020-06-03 08:04

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.