Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

alt

Шановні громадяни!

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2017 року № 9-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від     30 січня 2017 року № 39 «Про план основних заходів цивільного захисту Херсонської області на 2017 рік» в період з 13 по 17 листопада 2017 року в області проводиться комплексна перевірка регіональної системи централізованого оповіщення з доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту.

Зазначена регіональна система оповіщення призначена для інформування та оповіщення органів влади, формувань цивільного захисту та населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

Необхідно кожному завжди пам’ятати, що повідомлення про загрозу або виникнення небезпечних подій (аварійкатастроф, стихійних лих) здійснюється за допомогою проводового та ефірного радіомовлення (обласне радіо «Таврія), телебачення (канали  УТ-1 , обласний канал «Скіфія») та інших засобів масової інформації.

Перед терміновою інформацією передається сигнал цивільного захисту “УВАГА ВСІМ” – попереджувальний голосовий або звуковий сигнал про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, який розповсюджується за допомогою уривчастого звучання електросирен, частих гудків підприємств, ударів у дзвони культових споруд, інші металеві предмети, трансляцією в мережі радіомовлення і телебачення спеціальної фонограми.

Звучання попереджувального сигналу “УВАГА ВСІМ” триває не менше 5 хвилини.

Повідомлення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій озвучуються українською та російською мовами.

Повідомлення включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення, види захисту тощо.

Тривалість доведення повідомлень, що передаються усіма мережами радіомовлення і телебачення, не менше 5 хвилин та за необхідності повторюються через 10-15 хвилин.

При отриманні інформації про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій зберігайте спокій, не допускайте паніки. Вимкніть домашні електроприлади, газові плити, приготовте документи, речі першої необхідності, сповістіть сусідів про одержану інформацію. Допоможіть хворим та людям похилого віку. Будьте готові до евакуації в безпечні місця.

Тримайте включеними пристрої радіомовлення і телебачення, Інтернет та надалі дійте відповідно до вказівок місцевих органів цивільного захисту.

На час зазначеної перевірки діє відповідний план, згідно якого відбудеться:

13 листопада 2017 року:

– включення стійок централізованого виклику;

– передача   мовної   інформації;

14 листопада 2017 року:

– включення електросирен о 14.00;

– передача навчальної інформації з питань цивільного захисту по телеканалу «Скіфія» з 14.03 до 14.08, по радіо «Таврія» з 14.10 до 14.15.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5
mod_vvisit_counterВчора91
mod_vvisit_counterНа цьому тижні96
mod_vvisit_counterНа минулому тижні816
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2782
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3915
mod_vvisit_counterВсього415853

За останні 20 хвилин: 4
Ваш IP: 3.236.51.151
,
Зараз: 2021-10-26 00:35

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.