Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

Слайд63Організація оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року в районі здійснюється відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04 вересня 2008 р. № 375-VI (зі змінами), на виконання розпорядження  голови обласної державної адміністрації від 27 березня 2017 року № 190 «Про оздоровлення та відпочинок дітей влітку   2016 року і підготовку до оздоровчого сезону 2017 року».

В установленому законодавством порядку в районі утворено 4 об’єднані територіальні громади: Чаплинська, Асканія-Нова, Хрестівська, Присиваська (Григорівська). У зв’язку з цим прийнято відповідні програми по Чаплинській та Асканія-Нова селищних радах, Григорівській та Хрестівській сільських радах.

З метою охоплення дітей пільгових категорій, які не увійшли до складу об’єднаних територіальних громад та проживають у селах Преображенка та Хлібодарівка вносяться необхідні зміни до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 років.

 

На базі загальноосвітніх навчальних закладів району в 2017 році   організовано  роботу 18 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням. Працювало 5 мовних літніх таборів, 6  національно-патріотичних, 8   традиційних таборів.

У пришкільних таборах відпочило  – 958 дітей ( 2016 рік - 865 дітей), із них 739 дітей пільгових категорій ( 2016 рік 289 дітей).

На базі Григорівської сільської ради працювало 4 табори відпочинку по селах:

Григорівка, Строганівка, Павлівка,  Іванівка. Охоплено 106 дітей.

         На базі Чаплинської селищної ради працювало 6 таборів відпочинку по селах:

Чаплинка – 2 табори, Скадовка, Магдалинівка, К-Володимирівка, Ч-Поляна. Охоплено 564 дитини.         На базі Хрестівської сільської ради працювало 3 табори відпочинку по селах:Хрестівка, Навонаталівка, Шевченки. Охоплено 82 дитини.На базі А-Нова селищної ради працювало 5 таборів відпочинку по селах:Асканія, Молочне, Питомник, Маркеєво.  Охоплено 206 дітей.

Діти в пришкільних таборах відпочинку забезпечені збалансованим харчуванням за рахунок коштів місцевих бюджетів сільських, селищних рад та батьківської плати.  Розроблено та погоджено з Державною санітарно - епідеміологічною службою перспективне двотижневе меню, визначено постачальників харчової продукції та графіки її завозу. Харчоблоки закладів освіти, на базі яких здійснюватиметься  харчування,  забезпечені технологічним обладнанням (холодильним та тепловим), кухонним посудом,  інструментами.

Для повноцінного відпочинку та всебічного виховання підростаючого покоління у всіх таборах розроблені плани виховної роботи, культурно-мистецьких, фізкультурно-спортивних, екскурсійно-туристичних, розважальних програм, масових заходів тощо.

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації створена персоніфікована база даних дітей пільгових категорій  (61 дитина), які направляються на оздоровлення до державних підприємств України «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек». З початку року району виділено 12 безкоштовних путівок та 2 з 20 % оплатою їх вартості.

 Також з початку цього року через систему охорони здоров’я  оздоровлено           37 дітей в санаторіях державного та місцевого значення.

Загалом послугами  відпочинку в районі з початку року охоплено –                         1902 дитини шкільного віку, оздоровлено 322 дитини. 


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні121
mod_vvisit_counterВчора93
mod_vvisit_counterНа цьому тижні214
mod_vvisit_counterНа минулому тижні832
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2935
mod_vvisit_counterУ минулому місяці4098
mod_vvisit_counterВсього346275

За останні 20 хвилин: 3
Ваш IP: 18.207.254.88
,
Зараз: 2020-05-26 21:19

УСЗН

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.