Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області»   

 

Розробник – сектор надання адміністративних послуг  районної державної адміністрації. 

 З метою впорядкування надання адміністративних послуг центром надання адміністративних послуг Чапилнської районної державної адміністрації Херсонської області та відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», розроблено проект регуляторного акта, який передбачає затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області. Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу  розміщено на веб-сайті: http:// http://chaplinkarda.org.ua/. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.   Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі: - поштою за адресою: смт Чаплинка, вул. Леніна, буд. 44; - факсом (05538) 2-14-01; - електронною поштою за адресою:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript "> Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу:   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript "> Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Проект розпорядження голови районної державної адміністрації "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Чапилнської районної державної  адміністрації Херсонської області" 

 

 

Подробнее...


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні183
mod_vvisit_counterВчора176
mod_vvisit_counterНа цьому тижні183
mod_vvisit_counterНа минулому тижні880
mod_vvisit_counterУ цьому місяці183
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3526
mod_vvisit_counterВсього347124

За останні 20 хвилин: 6
Ваш IP: 3.231.226.13
,
Зараз: 2020-06-01 11:04

Економiка

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.