Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

sots-vyplaty27 вересня 2017 року Урядом прийнято постанову № 722 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Даною постановою  внесено зміни до чотирьох порядків:

- призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми;

- фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального Захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету;

- призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

- призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.

Зокрема, Порядок призначення та виплати державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 189 приведено у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів» від 17 травня 2017 року № 2037-УІІІ в частині визначення розміру допомоги, у разі встановлення судом аліментів у твердій грошовій сумі.

Крім цього, Постановою № 722 передбачено, у разі подання громадянами заяви для призначення допомога при народженні дитини в електронній формі з використанням цифрового підпису, така допомога  призначається не пізніше наступного робочого дня після отримання заяви. При цьому, виплату частини одноразової допомоги при народженні дитини (10 320 грн) здійснювати не пізніше наступного операційного дня на рахунок одержувача допомоги.

Подати електронну заяву на призначення допомоги при народженні дитини можна через сайт Міністерства соціальної політики України, а саме: - https://e-services.msp.gov.ua/auth/.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні80
mod_vvisit_counterВчора56
mod_vvisit_counterНа цьому тижні80
mod_vvisit_counterНа минулому тижні783
mod_vvisit_counterУ цьому місяці726
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3198
mod_vvisit_counterВсього388141

За останні 20 хвилин: 2
Ваш IP: 3.220.231.235
,
Зараз: 2021-03-07 23:15

УСЗН

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.