Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

Соціальний захист учасників АТО операції та членів їх сімей  є одним з важливих завдань державних та громадських організацій.

Учасники АТО, які вже отримали статус учасника бойових дій мають право звернутись до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації за оформленням пільг на житлово-комунальні послуги та за санаторно-курортним оздоровленням. Але таких, станом на       22 липня 2015 року лише 12 осіб. Інші учасники АТО отримують консультації з питань соціального захисту. Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації опрацьовує інформацію від сільських, селищних рад району про потреби сімей учасників АТО та надає узагальнені відомості до Херсонського комунального підприємства «Оберіг», яке створено задля допомоги військовослужбовцям, що повернулися із зони проведення АТО та їхнім родинам. Дане підприємство створено зовсім недавно і його очолила вдова загиблого міліціонера Вікторія Вагнер. Це єдине подібне підприємство в Україні, яке має статус коммунального.

На жаль, багатьом військовим, які пройшли АТО, вже на мирній землі доводиться стикатися з рядом проблем, зокрема військові не знають куди звернутися, не знають своїх прав,  потребують допомоги у оформленні посвідчення учасника бойових дій. З метою об’єднання зусиль для допомоги військовослужбовцям, які повернулися з фронту або перебувають на ротації в області створено Громадську організацію «Товариства воїнів - учасників, ветеранів АТО на Сході України» (м. Херсон). 

Засновники громадської організації також учасники АТО. У складі однієї роти Національної Гвардії України звільняли Слов'янськ, боролися з ворогом у Дебальцеве. До складу організації входять як колишні військовослужбовці, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції так і фахівці, які не є військовослужбовцями, але в силу свого досвіду і знань допомагають колишнім та нинішнім бійцям вирішувати юридичні та соціальні питання. Звернутися за допомогою або самому допомогти громадській організації «Товариства воїнів – учасників, ветеранів АТО на сході України» можна звернувшись до представника  громадської організації Андрія Марчука за телефоном     066 4272550.

Крім того ряд регіональних організацій в даний час надає безоплатну правову допомогу військовослужбовцям, учасникам АТО та членам їх сімей, зокрема Херсонський обласний фонд Милосердя та здоров’я. Особистий прийом громадян юристами громадської приймальні організації здійснюється за адресою: м Херсон, вул. Фрунзе, 2, офіс 119. Графік прийому: понеділок з 10-00 до 15-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00. Юристи можуть проконсультувати й за телефонами «гарячої лінії» 099 468 38 48 та 093 147 73 03. Графік роботи «гарячої лінії»:понеділок – п’ятниця з 10-00 до 18-00.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні67
mod_vvisit_counterВчора100
mod_vvisit_counterНа цьому тижні67
mod_vvisit_counterНа минулому тижні607
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1722
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3077
mod_vvisit_counterВсього392590

За останні 20 хвилин: 5
Ваш IP: 3.227.235.183
,
Зараз: 2021-04-18 10:47

УСЗН

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.