Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

im578x383-subsid bagnet.org

Урядом було прийнято рішення продовжити термін подачі заяв на монетізацію субсидій для тих субсидіантів, які не встигли до 1 вересня звернутись в управління соціального захисту населення на отримання «живих» коштів за зекономлену субсидію.

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 735  доповнено Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (зі змінами)  реченням такого змісту: «Строк подання заяви може бути продовжений до 1 листопада поточного року на підставі рішення районної, районної у мм. Києві і Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради або комісії, яка ними утворюється, якщо така заява не була подана в установлений строк з причин, визначених таким органом або комісією поважними».

Детальніше...

Социальна допомога-А3 приватизація - копія

З наближенням холодів все більше жителів Херсонщини замислюється над вкрай актуальним питанням: як зекономити на опаленні власного житла. Для більшості з них чи не єдиним виходом із цієї непростої ситуації стає оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Тож все частіше виникають запитання, куди і як подати необхідні документи для отримання субсидії, де дізнатися про стан її призначення або перерахунку.

         Відвідування відповідних органів влади займає багато часу, викликає додаткові складнощі, особливо для людей з інвалідністю, громадян похилого віку або тих, які виховують маленьких дітей.

         Їм у пригоді стане система державних електронних послуг iGov (https://igov.org.ua), яка впроваджується за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації. За допомогою цього Інтернет-порталу можна не тільки перевірити інформацію про стан нарахування субсидії (для цього необхідно перейти за посиланням: https://igov.org.ua/service/21/general та виконати прості інструкції), але й подати документи для її оформлення (https://igov.org.ua/service/654/general).

Детальніше...

У січні-липні 2017р. у порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість домогосподарств, які звернулися за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, збільшилась на 66,1%. Із загальної кількості домогосподарств, які звернулися за субсидіями, 71,1% склали міські жителі.

У січні- липні 2017р. 147,9 тис. домогосподарств призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з них у міських поселеннях – 99,4 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 48,5 тис. домогосподарств. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість домогосподарств, яким призначено субсидії, збільшилась на 50,3%.

Подробнее...

1444300538 photos overall 0075 subsid zapit-vidpov1 травня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України  від     26 квітня 2017 року № 300 «Про  внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни, зокрема, до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року  № 848 (далі - Положення).

            Відповідно до абзацу одинадцятого пункту 14 Положення  після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи  з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період  для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді.

При цьому у разі наявності простроченої понад  два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних  послуг   субсидія на наступний строк не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту  населення інформує особу.

Детальніше...

chto-luchshe-vybratПоложенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (зі змінами)  визначено умови призначення та порядок надання громадянам   щомісячної   адресної   безготівкової   субсидії  для відшкодування   витрат   на   оплату  управління  багатоквартирним будинком,   користування  житлом  або  його  утримання  та комунальних послуг (водо-,    газопостачання,  водовідведення, електроенергія, вивезення  побутового сміття та рідких нечистот).

Детальніше...

Еще статьи...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні70
mod_vvisit_counterВчора56
mod_vvisit_counterНа цьому тижні70
mod_vvisit_counterНа минулому тижні783
mod_vvisit_counterУ цьому місяці716
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3198
mod_vvisit_counterВсього388131

За останні 20 хвилин: 1
Ваш IP: 3.220.231.235
,
Зараз: 2021-03-07 22:14

УСЗН

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.