Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

im578x383-subsid bagnet.org

Урядом було прийнято рішення продовжити термін подачі заяв на монетізацію субсидій для тих субсидіантів, які не встигли до 1 вересня звернутись в управління соціального захисту населення на отримання «живих» коштів за зекономлену субсидію.

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 735  доповнено Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (зі змінами)  реченням такого змісту: «Строк подання заяви може бути продовжений до 1 листопада поточного року на підставі рішення районної, районної у мм. Києві і Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради або комісії, яка ними утворюється, якщо така заява не була подана в установлений строк з причин, визначених таким органом або комісією поважними».

Всі ті, хто в минулий опалювальний період економив газ та електроенергію, яку використовують для опалення будинку, можуть до 1 листопада 2017 року скористатися можливістю отримати від Уряду кошти за свою енергоефективність. Для цього необхідно звернутися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, яке знаходиться за адресою: вул. Грушевського (Леніна), 44, смт Чаплинка та надати заяву про виплату невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні74
mod_vvisit_counterВчора56
mod_vvisit_counterНа цьому тижні74
mod_vvisit_counterНа минулому тижні783
mod_vvisit_counterУ цьому місяці720
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3198
mod_vvisit_counterВсього388135

За останні 20 хвилин: 3
Ваш IP: 3.220.231.235
,
Зараз: 2021-03-07 22:44

УСЗН

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.