Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

70513216Наприкінці грудня минулого року Урядом ухвалено рішення щодо оптимізації структури деяких районних управлінь Фонду шляхом їх об’єднання (постанова Кабінету Міністрів України  від 16.12.2015 № 1055).

Така зміна є суто організаційною, оптимізовано  буде лише керівний склад. Жодний працівник пенсійного забезпечення не скорочується. В кожному районі області буде працювати відділ з обслуговування громадян, до складу якого входять спеціалісти з питань пенсійного забезпечення, ведення реєстру застрахованих осіб та інші, які і надалі надаватимуть абсолютно всі послуги Пенсійного фонду, передбачені законодавством. Всі юридичні повноваження посадових осіб щодо засвідчення документів, право підпису буде збережено. В тих районах області, яких стосуються зміни, послуги і надалі надаватимуться в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, як і до оптимізації. 

Крім того, в руслі адміністративної реформи, представники Пенсійного фонду зможуть надавати послуги в усіх без винятку громадах за їх бажанням.

Ще раз наголошуємо, що задача органів Фонду - надавати послуги так, щоб ніхто з громадян не відчув змін внутрішньої структури. В той час, коли на перший план виходять цифрові інформаційні технології, не є важливим, де працює адміністративний склад установи. Важливо те, де знаходиться обслуговуючий персонал.

Крім того, органи Пенсійного фонду в області продовжують роботу з удосконалення системи надання соціальних послуг громадянам. З 01 січня 2016 року в області стартував пілотний проект по запровадженню єдиної електронної системи призначення і виплати пенсій

Основними перевагами системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій є відмова від значного паперового документообігу, спрощення процедури прийому та обслуговування громадян, забезпечення прозорості та відкритості пенсійної системи для суспільства.

Отже, оптимізація структури територіальних органів Пенсійного фонду - це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової пенсійної системи, головною метою якої є якість та доступність надання послуг.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні102
mod_vvisit_counterВчора163
mod_vvisit_counterНа цьому тижні652
mod_vvisit_counterНа минулому тижні762
mod_vvisit_counterУ цьому місяці358
mod_vvisit_counterУ минулому місяці4435
mod_vvisit_counterВсього351558

За останні 20 хвилин: 4
Ваш IP: 34.231.21.160
,
Зараз: 2020-07-03 12:22

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.