Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

70513216Одне з найважливіших досягнень Пенсійного Фонду України — модернізація реєстру застрахованих осіб. Тепер у ньому зберігаються дані про 41,4 млн застрахованих осіб, зокрема про 12,5 млн працездатних громадян, майже 12 млн пенсіонерів і 400 тис. одержувачів виплат за різними видами соціального страхування.

Кожного місяця в реєстрі опрацьовується понад 1 млн запитів від громадян і державних органів. Після модернізації всі відомості про кожну застраховану особу (працівників, пенсіонерів та одержувачів виплат із соціального страхування) було об'єднано в картку застрахованої особи. У ній містяться всі актуальні персональні дані про громадянина, а також про документи, які він має. Зокрема, про видачу йому пенсійного посвідчення, свідоцтва соціального страхування, їх заміну в разі втрати тощо.

 

Водночас у кожній картці застрахованої особи систематизовано всі відомості про страховий стаж і заробітну плату починаючи з 2000 року.

Нововведенням також є те, що в реєстрі містяться всі дані пенсійної справи людини, зокрема електронної, а також інформація щодо страхових виплат з інших фондів соціального страхування (наприклад, із Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві). А з травня 2017-го в цьому реєстрі з'являться відомості щодо інших соціальних виплат.

Однією з важливих новацій є те, що відтепер реєстр застрахованих осіб інтегровано з іншими базами даних та державними реєстрами. Зокрема, із системою державної прикордонної служби “Аркан”, що важливо для вирішення питань пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб. Ця система дозволяє в онлайн-режимі контролювати переміщення громадян через лінію розмежування. 


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні92
mod_vvisit_counterВчора172
mod_vvisit_counterНа цьому тижні434
mod_vvisit_counterНа минулому тижні919
mod_vvisit_counterУ цьому місяці665
mod_vvisit_counterУ минулому місяці4916
mod_vvisit_counterВсього356874

За останні 20 хвилин: 3
Ваш IP: 35.169.107.85
,
Зараз: 2020-08-05 15:31

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.