joomla

пп

Дата

виїзду

Назва населеного пункту, район, місце організації мобільної точки доступу, відповідальна особа

Персональний склад групи

1

17.10.2017

 с. Заводівка,

Горностаївський район,

Дробот Г.І.

Цупра К.В.

Дробот Г.І.

Василевська С.В.

Пхіденко О.С.

с. Маринське, Горностаївський район ,

Василевська С.В.

2

18.10.2017

с. Тягинка,

Бериславський район,

Крюковська О.В.

Хутковський К.В.

Єлисєєва М.І.

Бельдюгіна О.О.

Шейхутдінов Ю.М.

Крюковська О.В.

Гаскевич М.В.

Груша М.Д.

с. Львове,

Бериславський район,

Гаскевич М.В.

3

19.10.2017

с. Надеждівка, Чаплинський район,

Сидорова В.В.

Галковський Г.О.

Ребриста С.В.

Весіловська А.С.

Сидорова В.В.

Чавурська О.В.

Мануйло І.В.

с. Преображенка, Чаплинський район,

Мануйло І.В.

4

23.10.2017

смт Сиваське, Новотроїцький район,

Бондарчук О.В.

Предместніков О.Г.

Магда М.А.

Компанійченко І.М.

Грідасова О.В.

Овечкіна С.Д.

Логвиненко Г.В.

Бондарчук О.В.

с. Подове,

Новотроїцький район,

Логвиненко Г.В.

5

25.10.2017

с. Павлівка,

Генічеський район,

Гринчак Т.В.

Волвенко В.Ф.

Гринчак Т.В.

Двойних І.С.

Шулешко С.В.

с. Петрівка,

Генічеський район,

Двойних І.С.

6

26.10.2017

с. Дар’ївка,

Білозерський район,

Вовк С.О.

Хутковський К.В.

Єлисєєва М.І.

Марчук О.В.

Корюнова Л.В.

Маєвська І.М.

Вовк С.О.

Коваль Ю.В.

с. Садове,

Білозерський район,

Коваль Ю.В.

7

31.10.2017

с. Раденськ,

Олешківський район,

Рудова Л.І.

Рудова Л.І.

Пасіков О.М.

Рудь А.А.

Мартинова Т.Г.

с. Костогризове,

Олешківський район,

Пасіков О.М.

8

01.11.2017

смт. Любимівка,

Каховський район,

Барсукова О.А

Тюпляєв Я.Г.

Магда М.А.

Мацуєв С.М.

Бурдюг Т.М.

Барзіков О.Г.

Поляков Р.Л.

Барсукова О.А.

с. Малокаховка,

Каховський район,

Барзіков О.Г.

9

02.11.2017

с. Ульянівка,

Скадовський район,

Красьохін О.О.

Хутковський К.В.

Ребриста С.В.

Пхіденко О.С.

Бельдюгіна О.О.

Мосіна Т.В.

Красьохін О.О.

Федчишина Н.В.

с. Шевченко,

Скадовський район,

Федчишина Н.В.

10

07.11.2017

с. Надеждівка,

Білозерський район,

Вовк С.О.

Маєвська І.М.

Вовк С.О.

Коваль Ю.В.

Компанійченко І.М.

с. Миролюбівка,

Білозерський район,

Коваль Ю.В.

11

08.11.2017

с. Гладківка,

Голопристанського району,

Матушевич М.М.

Хутковський К.В.

Магда М.А.

Весіловська А.С.

Шулешко С.В.

Кеба І.М.

Григорян Н.А.

Матушевич М.М.

с. Таврійське,

Голопристанського району,

Григорян Н.А.

12

09.11.2017

с. Роздольне,

Каланчацький район,

Король В.В.

Галковський Г.О.

Ребриста С.В.

Марчук О.В.

Мартинова Т.Г.

Філіпова Т.А.

Король В.В.

Шкіндер Л.М.

с. Хорли,

Каланчацький район,

Шкіндер Л.М.

13

13.11.2017

с. Гаврилівка,

Нововоронцовський район,

Череватюк Л.О.

Мінько Л.А.

Павлишин П.М.

Череватюк Л.О.

Шейхудінов Ю.М.

с. Михайлівка,

Нововоронцовський район,

Павлишин П.М.

14

14.11.2017

с. Дружбівка,

Іванівський район, Тишковець І.В.  

Предместніков О.Г.

Магда М.А.

Гридасова О.В.

Ведмецький Ю.С.

Тишковець І.В.

с. Агаймани,

Іванівський район,

Тишковець І.В.