Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

**********************

Шановні виборці Чаплинського району!

            25 травня 2014 року ми з Вами обиратимемо Президента України на позачергових виборах. Вибори в Україні пройдуть в 225 одномандатних виборчих округах та з закордонному виборчому окрузі. Номер нашого виборчого округу - 189.

            Мешканці району, що є виборцями і мають право голосу на цих виборах відповідно до Конституції України, зможуть проголосувати на 29 звичайних виборчих дільницях, що утворені на постійній основі (як і на виборах народних депутатів).

            Хронологія виборчого процесу наступна. 4 квітня завершилась реєстрація ЦВК кандидатів на пост Президента України. З моменту реєстрації і до 24 год. 23 травня — проведення передвиборної агітації. 14 квітня — утворення окружних виборчих комісій. До 24 квітня — утворення спеціальних виборчих дільниць, що існують та тимчасовій основі. До 6 травня — утворення дільничних виборчих комісій звичайних і спеціальних виборчих дільниць. До 19 травня — реєстрація офіційних спостерігачів від іноземних держав, міжнародних організацій, від кандидатів на пост Президента України, партій, які їх висунули, громадських організацій.

Починаючи з 9 травня на кожній виборчій дільниці будуть знаходитись попередні списки виборців, де кожен виборець, що до неї належить, може прийти і перевірити себе на включення.

До 12 травня включно кожен виборець отримає іменне запрошення з повідомленням про своє включення до попереднього списку виборців на певній виборчій дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, контактний номер телефону, розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, які постійно нездатні самостійно пересуватись, буде повідомлено про можливість проголосувати за місцем перебування. Тим виборцям, які не здатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки «НСП», рішенням дільничної виборчої комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров’я надається можливість проголосувати за місцем перебування. Така заява разом із довідкою повинна бути надіслана поштою або передана іншими особами дільничній виборчій комісії до 20 години 23 травня.

Якщо Ви не отримали запрошення або в ньому містяться помилки у Ваших персональних даних, то необхідно звернутись до Вашої дільничної виборчої комісії або у відділ ведення Державного реєстру виборців та написати заяву про уточнення попереднього списку виборців. Такі заяви приймаються до 19 травня включно.

Виборцям, які у день виборів перебуватимуть не за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси (ТЗМГ). Для цього необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання або за місцем перебування з відповідною заявою та документами, що підтверджують необхідність такої зміни. За наявності всіх підстав, цим виборцям буде змінено місце голосування, про що видається відповідне посвідчення. Вказані виборці на час цих виборів будуть у списках на новій дільниці.

Якщо ж виборець, який тимчасово змінив своє місце голосування вирішить проголосувати за своєю виборчою адресою, то йому необхідно спершу відкликати заяву про ТЗМГ і повернути видане посвідчення в тому відділі, який його видав. Але все це можливо тільки до 19 травня, оскільки в цей день у реєстрі виборців починається формування уточнених списків за якими і буде проводитися голосування. Якраз в уточнений список виборців, який на виборчих дільницях буде знаходитися з 23 травня, включаються громадяни, що змінили місце голосування за власними заявами.

Якщо ж Ви не знайшли себе у списку виборців, а вказаний термін звернення минув, то Ви ще можете звернутись до суду в термін до 22 травня, за рішенням якого до 24 травня Вас можуть включити у списки виборців на дільниці.

У день голосування 25 травня зміни до уточненого списку виборців не вносяться.

Щоб не залишитися осторонь виборчого процесу потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у списках виборців, і, власне прийти на вибори. Пам’ятайте, що Ваша завбачливість допоможе нам не допустити неточностей при складанні списків виборців на позачергових виборах Президента України у травні цього року, а Вам – комфортно здійснити свій громадянський обов’язок і проголосувати за обраного кандидата.

Наявність паспорта для отримання бюлетеня в день голосування, для уточнення своїх даних в Реєстрі, для зміни місця голосування ОБОВ’ЯЗКОВА. Для осіб, недавно прийнятих до громадянства України, допускається наявність тимчасового посвідчення громадянина України.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців: смт Чаплинка, вул.Леніна, 87, каб.12. Графік прийому виборців: з 8 до 16 год. Вихідні дні: субота, неділя. Телефон для довідок : 2-25-38.

**********************

    25 лютого розпочався виборчий процес позачергових виборів Президента України

календарний план основних організаційних заходів


**********************

Херсонська обласна рада рішенням від 6 жовтня 2009 року перейменувала:
    у Чаплинському районі Асканіє-Нову селищну раду на Асканія-Нову

Опубліковано у Відомостях Верховної Ради України № 46, від 15 листопада 2013 р. 


**********************

        26 липня 2013 року в Чаплинській районній державній адміністрації відбулося засідання круглого столу “Державно-церковні стосунки” за участю голови районної державної адміністрації Володимира Бериславського, священнослужителів Української православної церкви Московського патріархату, представників структурних підрозділів районної державної адміністрації. На зустрічі обговорено питання співпраці та взаємодії влади з представниками релігійних громад Чаплинського району, соціально-побутові проблеми релігійних громад, порядок організації благодійних акцій та інше. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Олена Луцик звернулася до керівників релігійних громад з проханням сприяти під час виборчих кампаній уточненню персональних даних виборців, що містяться в Державному реєстрі виборців та наголосила на важливості залучення релігійних організацій і церков району до підвищення правової культури учасників виборчого процесу та референдумів, необхідності підвищення свідомості громадян щодо виявлення своєї громадянської позиції під час виборів.

1

 

**********************

          Протягом січня-серпня 2013 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Чаплинської районної державної адміністрації надано організаційну підтримку, підготовлено та передано попередні та уточнені списки виборців сільським виборчим комісіям для проведення проміжних виборів депутатів Новонаталівської (28 квітня 2013 р.), Маркеєвської (04 серпня 2013 р.) сільських рад та позачергових виборів Маркеєвського сільського голови (02 червня 2013 р.). Під час підготовки та проведення виборчих кампаній з членами  зазначених вище сільських виборчих комісій проведено 6 нарад з питань основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів, порядку уточнення списків виборців,  інформування Центральної виборчої комісії про результати виборів.

3 

 

        **********************

          27 червня 2013 року відбулася оперативна нарада працівників відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чаплинської районної державної адміністрації, відділу ДРАЦС реєстраційної служби Чаплинського РУЮ у Херсонській області та Чаплинського РС УДМС України у Херсонській області.

         На нараді було заслухано  начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Луцик Олену Анатоліївну, яка поінформувала про прийняття рішень щодо внесення змін до АТУ України, про виконання відділом ДРАЦС реєстраційної служби Чаплинського РУЮ у Херсонській області постанови Центральної виборчої комісії від 29 грудня 2012 року № 2002. Також слухали головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Грабка Михайла Вікторовича про здійснення Чаплинським РС УДМС України у Херсонській області перевірки відомостей про громадян, що містяться в Указах Президента України стосовно набуття чи скасування громадянства України.  

          Було вирішено відділу ДРАЦС реєстраційної служби Чаплинського РУЮ у Херсонській області, Чаплинському РС УДМС України у Херсонській області при заповненні форм подань з відомостями про виборців (осіб) неухильно дотримуватись змін, які внесені до АТУ України,  під час підготовки відповідей на запити відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації забезпечити своєчасність надання (у десятиденний термін, а у виборчий період— невідкладно), повноту та достовірність відомостей.

         Тако ж відділу ДРАЦС реєстраційної служби Чаплинського РУЮ у Херсонській області продовжити виконня вимог постанови Центральної виборчої комісії від 29 грудня 2012 року № 2002 та щомісяця надавати вказані 

 **********************

Особистий кабінет виборця

 

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс «Особистий кабінет виборця».

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у випробуванні даного програмного ресурсу, створити свій особистий електронний кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Для цього навіть не потрібно виходити з власної оселі, за умови наявності у Вас доступу до глобальної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу.

В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі «Перевірити дані у Реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця.Кількість запитів обмежена. Протягом доби Ви зможете відправити лише один запит.

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ! Якщо у Вас виникли питання щодо створення особистого електронного кабінету, виправлення виявлених неточностей та з інших питань, пов’язаних з Державним реєстром виборців, завітайте особисто до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації за адресою: смт Чаплинка, вул..Леніна, 87, каб. №12 (І-й поверх). Наш телефон: 2-25-38. При відвідуванні відділу особисто обов’язково при собі необхідно мати паспорт.

 

 **********************

 Обрано сільського голову с-ща Маркеєв

02 червня 2013 року відбулися позачергові вибори Маркеєвського сільського голови Чаплинського району. Повноваження попереднього керівника Світлани Горчакової достроково припинені за її  особистою заявою. Відповідно до результатів голосування  Маркеєвською сільською виборчою комісією від 03 червня 2013 року за №30 прийнято рішення про обрання Світлани Сафар Маркеєвським сільським головою. За неї проголосували 156  громадян, що становить 88,6% виборців, які взяли участь у голосуванні.. Позачергові вибори сільського голови с-ща Маркеєв пройшли прозоро, відкрито, на належному рівні, з дотриманням виборчого законодавства України

 **********************


 Нарешті вибори Маркеєвського сільського голови призначено

   У зв’язку з достроковим припиненням у серпні 2012 року повноважень Маркеєвського сільського голови Горчакової С.В. Верховною Радою України прийнято постанову від 19 березня 2013 року за № 90-VII про призначення на неділю 02 червня 2013 року позачергових виборів Маркеєвського сільського голови.

**********************

   Підготовка до проміжних виборів триває

    8 квітня 2013 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації відповідно до календарного плану основних заходів з підготовки та проведення проміжних виборів депутата Новонаталівської сільської ради, що призначені на 28 квітня 2013 року, виготовлено та передано сільській виборчій комісії попередні списки виборців у двох екземплярах на паперових носіях. 

alt

       До 14 квітня цього року сільська виборча комісія має передати попередній список виборців дільничній виборчій комісії для загального ознайомлення. Звертаємось до виборців, місце проживання яких зареєстровано на території Новонаталівської сільської ради, перевірте себе та своїх рідних у списку виборців!

**********************

Підвищення кваліфікації

      Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців ІV категорії посад кадрового резерву на ці посади на 2013 рік, погодженого Міністром Кабінету Міністрів України, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Олена Луцик з 18 по 22 березня 2013 року взяла участь у короткотермсіновому семінарі "Модернізація державної служби шляхом впровадження положень Закону України "Про державну службу" від 17.11.2011 р. № 4050-VІ" для предствників АР Крим, Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей та м.Севастополь при Одеському регіональному інституті державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України (далі- ОРІДУ НАДУ).

DSC 0018 3

   До навчального процесу були залучені викладачі  ОРІДУ НАДУ, керівники структурних підрозділів Одеської обласної державної адміністрації, представники територіальних органів Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області, податкової служби в Одеській області, Одеської міської ради, Головного управління Пенсійного фонду України в Одеськіій області. Учасники навчання взяли участь у семінарі-практикумі в апараті Одеської обласної державної адміністрації. 

DSC 0029 3

**********************


Робота відділу під час підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

**********************

Відзначено Подякою ЦВК 

За сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року та сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чаплинської районної державної адміністрації Олену Луцик відзначено Подякою Центральної виборчої комісії 


**********************

Вибори депутата районної ради відтерміновано

     27 грудня 2012 року XXIV сесією VI скликання Чаплинської районної ради виборчий процес з виборів депутата районної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №2 призупинено. Депутатським корпусом районної ради прийнято таке рішення у зв’язку з відсутністю коштів в районному бюджеті. При можливості фінансування підготовки та проведення проміжних виборів Чаплинською районною виборчою комісією буде оголошено про початок виборчого процесу. Так що у потенційних кандидатів у депутати районної ради ще є час на роздуми та підготовку своїх виборчих програм. 

**********************

     Призначено проміжні вибори депутата районної ради

        У зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата районної ради Михайленко О.Д. (обрання народним депутатом України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі за списком Комуністичної партії України) Чаплинською районною виборчою комісією рішенням від 29 листопада 2012 року за №1 на неділю 27 січня 2013 року призначено проміжні вибори депутата Чаплинської районної ради по одномандатному мажоритарному округу №2 в межах смт Чаплинка, с.Нове, с.Червоний Яр.           

 **********************

    13 вересня 2012 року Центральною виборчою комісією було прийнято постанову "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування без зміни його виборчої адреси". Для завантаження постанови перейдіть сюди


      На сайті Центральної виборчої комісії створено розділ "Вибори до Верховної Ради  2012" на якому кожен виборець може ознайомитись з інформацією про: одномандатні виборчі округи та дільниці; суб'єктів виборчого процесу в округах; виборчі списки партій; кандидатів в округах та іншою інформацією. Перейти до огляду розділу "Вибори народних депутатів України 2012"

 **********************

         26 серпня 2012 року Центральною виборчою комісією було прийнято постанову №604 "Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року". Завантажити постанову можна у розділі "На допомогу виборчим комісіям"

**********************

 У зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата Чаплинської селищної ради Чаплинською селищною виборчою комісією від 06 серпня 2012 року за №1 прийнято рішення  про призначення на неділю 07 жовтня 2012 року проміжних виборів депутата одномандатного виборчого округу №8.

**********************

26 липня 2012 року голова Чаплинської районної державної адміністрації Володимир Бериславський провів оперативну нараду з сільськими, селищними головами Чаплинського району, на якій розглянуто ряд термінових важливих питань. Зокрема, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Олена Луцик поінформувала присутніх про хід підготовки до проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року в Чаплинському районі. А саме: про виконання органами місцевого самоврядування вимог ч.11 статті 68 та ч.8 статті 69 Закону України «Про вибори народних депутатів України» щодо відведення та облаштування місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації; про стан готовності приміщень для роботи дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування; про необхідність забезпечення виборчих комісій органами місцевого самоврядування обладнанням, інвентарем, засобами зв’язку та оргтехнікою та надала роз’яснення до постанови Центральної виборчої комісії від 21 червня 2012 року №102 “Про Роз’яснення з питань застосування Закону України “Про вибори народних депутатів України” щодо можливості одночасного входження осіб до складу виборчих комісій з виборів народних депутатів України та інших виборчих комісій або комісій з референдумів”.

 

**********************

 КДСПідбито підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", який проходив в районній державній адміністрації за участю державних службовців апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації. Перше місце в номінації "Кращий керівник" виборола Луцик Олена Анатоліївна - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

**********************

Голова районної державної адміністрації Володимир Бериславський 21 лютого 2012 року провів зустріч з керівниками установ та організацій району на базі яких планується розмістити виборчі дільниці, що існують на постійній основі. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Олена Луцик ознайомила присутніх з вимогами до приміщень для голосування та приміщень для роботи виборчих комісій,  запропонувала нові межі та місцезнаходження виборчих дільниць. В результаті засідання визначено кількість та місцерозташування постійних виборчих дільниць Чаплинського району. 

**********************

21 лютого 2012 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Олена Луцик взяла участь у засіданні районної координаційної ради з політичних питань, яка поінформувала присутніх про зміни в розташуванні виборчих дільниць району, закликала керівників районних осередків політичних партій до взаємодії з відділом в частині залучення виборців до перевірки своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців. 

 **********************

f Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року №11 “Про Порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі” головою районної державної адміністрації до ЦВК направлено подання щодо первинного утворення виборчих дільниць що діють на постійній основі. Визначено, що на території Чаплинського району будуть працювати 30 виборчих дільниць, на території кожної сільської ради. У зв’язку з малою кількістю виборців виборчі дільниці с.Білоцерківка (Скадовська сільська рада), с-ща Комиш (Асканіє-Нова селищна рада) утворюватись не будуть. Мешканці цих населених пунктів голосуватимуть в с.Скадовка та смт Асканія-Нова відповідно. Слід зазначити, що по смт Чаплинка також зменшено кількість виборчих дільниць. Відтепер в селищі працюватимуть 5 виборчих дільниць (проти 6 на останніх місцевих виборах), які розміщуватимуться в Чаплинському професійному аграрному ліцеї, Районному будинку культури, Чаплинській спеціалізованій школі №1 І-ІІІ ступенів, Чаплинській загальноосвітній школі №3 І-ІІІ ступенів, Будинку  творчості дітей та юнацтва. В смт Асканія-Нова виборчі дільниці працюватимуть в інституті тваринництва степових районів ім.М.Ф.Іванова “Асканія-Нова” та навчально виховному комплексі Асканія-Нова “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — позашкільний навчальний заклад”.

**********************

 

Протягом 2011 року на території Чаплинського району проведено повторні вибори депутатів сільських, селищних рад (одномандатні округи): Новонаталівська сільська рада (02.01.2011 р. - кандидати набрали однакову кількість голосів), Чаплинська селищна рада (09.01.2011 р. - призначені за рішенням суду); проміжні вибори депутатів сільських, селищних рад (одномандатні округи): Новонаталівська сільська рада (17.07.2011 р.), Чаплинська селищна рада (04.09.2011 р.); позачергові вибори сільських голів Надеждівська сільська рада (18.09.2011 р.). У зв’язку з достроковим припиненням повноважень сільського голови на 11 грудня 2011 року призначені позачергові вибори Іванівського сільського голови.

 Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Чаплинської районної державної адміністрації забезпечено якісну підготовку та передачу, згідно термінів, попередніх та уточнених списків виборців, що використовувались виборчими комісіями вище зазначених населених пунктів під час підготовки та проведення виборів.   

**********************

Позачергові вибори Іванівського сільського голови відбулись!

11 грудня 2011 року відбулися позачергові вибори Іванівського сільського голови Чаплинського району. Повноваження попереднього керівника Олександра Шостака достроково припинені за його  особистою заявою. 08 грудня поточного року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Чаплинської районної державної адміністрації Іванівській сільській виборчій комісії передано уточнений список виборців, до якого включено 746 виборців.

         На посаду сільського голови балотувалося 2 кандидати. Активність виборців склала 56% від загальної кількості включених до списку виборців.  У голосуванні взяло участь 417 виборців. Недійсними визнано 3 бюлетені. Не підтримали жодного кандидата – 7.

        Згідно з результатами Іванівської сільської виборчої комісії, Іванівським сільським головою обрано Валентину Зелену, секретаря виконавчого комітету Іванівської сільської ради, члена Партії регіонів (самовисування). За неї проголосували 327 громадян, які взяли участь у голосуванні, що становить 78%.

     Позачергові вибори сільського голови с.Іванівка пройшли прозоро, відкрито, на належному рівні, з дотриманням виборчого законодавства України.


**********************

Вибори Іванівського сільського голови стартували!

 У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Іванівського сільського голови постановою Верховної Ради України від 06 жовтня 2011 року за № 3874 — VI на неділю 11 грудня 2011 року призначено позачергові вибори. Саме цього дня жителі с.Іванівка, місце проживання яких зареєстроване на його території, матимуть змогу здійснити своє волевиявлення та обрати сільського голову. 18 листопада 2011 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації передав сільській виборчій комісії попередні списки виборців.  Ці списки дільнична виборча комісія не пізніше 28 листопада 2011 року повинна надати для загального ознайомлення в приміщенні дільничної виборчої комісії.

Кожен виборець може звернутись до дільничної виборчої комісії або до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації безпосередньо із заявою про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця пересуватись самостійно. Слід звернути увагу, що відповідно до абзацу першого частини третьої, частини п’ятої статті 31 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” усі заяви від виборців, подані пізніше як за два дні до дня виборів, залишаються без розгляду, тобто таку заяву виборець може подати лише до 07 грудня 2011 року.

 Так, якщо виборець не знайшов себе у списку до заяви на включення додається завірена виборцем копія паспорта; у разі недостовірності прізвища, імені або по батькові — заява на внесення змін до ідентифікаційних даних і копія паспорта; у  випадку зміни виборцем прізвища до копії паспорта додається ще і копія документа, що підтверджує ці зміни (копія свідоцтва про шлюб або копія свідоцтва про розірвання шлюбу); у разі невідповідності адреси реєстрації місця проживання — заява на зміну виборчої адреси та копія паспорта.

 Таким чином, просимо заздалегідь звернутися до дільничної виборчої комісії або до відділу ведення Державного реєстру виборців для уточнення та перевірки своїх персональних даних.

Шановні виборці, ваше свідоме ставлення до наповнення Державного реєстру виборців достовірними відомостями має забезпечити в подальшому високий рівень підготовки списків виборців для проведення виборів усіх рівнів та референдумів.

 Відділ знаходиться за адресою: смт Чаплинка, вул. Леніна, 87 (будівля райдержадміністрації), каб. № 12. Режим роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 16.00. Контактний телефон 2-25-38.

 **********************

         

Повернутись на головну сторінку відділу


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні254
mod_vvisit_counterВчора406
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1777
mod_vvisit_counterНа минулому тижні880
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1777
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3526
mod_vvisit_counterВсього348718

За останні 20 хвилин: 4
Ваш IP: 18.206.187.81
,
Зараз: 2020-06-05 23:59

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.