Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

1398755403 logo drvУ зв’язку з внесеними змінами до законодавства стосовно реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування, 27 квітня у приміщені зали засідань Чаплинської районної державної адміністрації відбулася нарада-навчання з представниками виконавчих комітетів сільських, селищних рад щодо подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чаплинської районної державної адміністрації.

Нараду-навчання проводив головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Грабко М. Разом з представниками 18-ти сільських та 2-х селищних рад.

детальніше...

**********************

Шановні виборці Чаплинського району!

            25 травня 2014 року ми з Вами обиратимемо Президента України на позачергових виборах. Вибори в Україні пройдуть в 225 одномандатних виборчих округах та з закордонному виборчому окрузі. Номер нашого виборчого округу - 189.

            Мешканці району, що є виборцями і мають право голосу на цих виборах відповідно до Конституції України, зможуть проголосувати на 29 звичайних виборчих дільницях, що утворені на постійній основі (як і на виборах народних депутатів).

Детальніше


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні18
mod_vvisit_counterВчора91
mod_vvisit_counterНа цьому тижні109
mod_vvisit_counterНа минулому тижні816
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2795
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3915
mod_vvisit_counterВсього415866

За останні 20 хвилин: 3
Ваш IP: 3.236.51.151
,
Зараз: 2021-10-26 02:14

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.