Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

1398755403 logo drvУ зв’язку з внесеними змінами до законодавства стосовно реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування, 27 квітня у приміщені зали засідань Чаплинської районної державної адміністрації відбулася нарада-навчання з представниками виконавчих комітетів сільських, селищних рад щодо подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чаплинської районної державної адміністрації.

Нараду-навчання проводив головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Грабко М. Разом з представниками 18-ти сільських та 2-х селищних рад.

Грабко М. наголосив на необхідності своєчасного подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців. Доведено до відома зміст постанови Центральної виборчої комісії від 13.01.2011 року №6 “Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців ” (зі змінами) якою затверджено Інструкцію про заповнення форм подання. На прикладах було продемонстровано правильні варіанти заповнення форм. Особливо це стосувалось таких персональних даних як:

-             місце народження виборця;

-             адреси реєстраціії місця проживання/перебування;

             Сільським радам було надано методичні рекомендації, програму перевірки форм поновлення, сучасний довідник адміністративно-територіального устрою країни.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні248
mod_vvisit_counterВчора406
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1771
mod_vvisit_counterНа минулому тижні880
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1771
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3526
mod_vvisit_counterВсього348712

За останні 20 хвилин: 2
Ваш IP: 18.206.187.81
,
Зараз: 2020-06-05 23:25

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.