Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

Що таке центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), які послуги можна отримати в ЦНАП, що для цього потрібно? Відповіді на всі ці та інші питання дізнавались волонтери, які пройшли навчання по проведенню інформаційної кампанії в Чаплинському районі.

З метою підвищення ефективності інформування населення про реформу надання адміністративних послуг та послуги ЦНАП, в рамках проекту Чаплинського районного осередку Ліги соціальних працівників України було виготовлено буклети про діяльність ЦНАП та Довідник адміністративних послуг Чаплинського району. Важливо, щоб волонтери не просто володіли навичками проведення інформаційної кампанії, а й орієнтувались в специфіці роботи ЦНАП, добре знали зміст інформаційних видань, які будуть розповсюджувати. Саме з цією метою, волонтери були задіяні в роботі з друку та формування довідника, який містить інформаційні карти послуг районного ЦНАП. Отже, видання готові, волонтери пройшли навчання – інформаційна кампанія розпочалась.

Захід організовано районним осередком Ліги соціальних працівників України в рамках проекту «Посилення спроможності місцевих ОГС в Миколаївській та Херсонській областях», який реалізується  МО «Нова генерація» у партнерстві з «Центром сприяння громадянській участі» та «Інститутом аналізу політики та стратегій» за фінансової підтримки Європейського Союзу.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні35
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterНа цьому тижні658
mod_vvisit_counterНа минулому тижні832
mod_vvisit_counterУ цьому місяці3379
mod_vvisit_counterУ минулому місяці4098
mod_vvisit_counterВсього346719

За останні 20 хвилин: 2
Ваш IP: 18.207.254.88
,
Зараз: 2020-05-30 11:10

ЦНАП

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.