Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

Пошук на сайті

joomla

191059

Звіт

начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму районної державної адміністрації про підсумки  по роботі зі зверненнями громадян протягом січня - березня  2017 року

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», актів  Президента України стосовно роботи з пропозиціями, заявами і скаргами громадян, з метою вирішення важливих проблем окремої людини і суспільства в цілому відділом економічного розвитку, торгівлі та туризму Чаплинської районної державної адміністрації вживаються заходи щодо кваліфікованого, неупередженого та всебічного розгляду питань, які порушувались громадянами, здійснюється робота щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення щодо ґрунтовного, всебічного та своєчасного вирішення життєво важливих проблем громадян, організації їх особистого прийому.

Робота із зверненнями громадян покладено на головного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму Чаплинської районної державної адміністрації Потапенко Наталію Петрівну, згідно посадової інструкції.

Протягом січня - березня 2017 року до відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму Чаплинської районної державної адміністрації надійшло                        1 звернення електронною поштою від Чаплинського сільського споживчого товариства в якому порушувалися питання стосовно надання рішення виконавчого комітету Чаплинської районної ради 1989 року щодо введення в експлуатацію магазину в  с.Нове Чаплинського району згідно програми «Відновлення неперспективного села» та документів про передачу будівлі магазину на баланс Чаплинському ССТ.

З звітний період надійшов 1 запит від громадської організації «Суспільне Око» стосовно надання відомостей щодо продуктопроводів, нафтобаз, АЗС, АГЗП розташованих у районі, згідно форм наданих до запиту.

Кількість порушених питань у зверненні та запиті становить 6, по яким надано ґрунтовні роз’яснення згідно нормативно-правових актів. Інформування з порушених питань здійснено без порушення термінів. Повторних звернень, заяв, скарг за звітний період до відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму Чаплинської районної державної адміністрації не надходило.

Особистий прийом громадян начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму Чаплинської районної державної адміністрації здійснюється згідно графіка, затвердженого головою районної державної адміністрації                     від 23 березня 2017 року № 11/01-39. Але в більшості випадків громадяни приймаються поза графіком, у вигідний для них час.

Роботу дії «Прямої телефонної лінії» затверджено головою районної державної адміністрації від 22березня 2017 року № 10/01-39. В районній газеті «Голос Таврії» опубліковано інформацію щодо роботи «гарячої телефонної лінії».

Інформацію про стан роботи із зверненнями громадян висвітлюється на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та направляються статті до районної газети «Голос Таврії».

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму Чаплинської районної державної адміністрації про проведену роботу із зверненнями громадян доповідає на апаратних нарадах при голові районної державної адміністрації.

З метою посилення уваги до роботи із зверненнями громадян, неухильного виконання Закону України «Про звернення громадян», актів Президента України, проводиться контроль за відпрацюванням звернень громадян, недопущенням зволікань чи необ’єктивного підходу до вирішення проблемних питань захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян району, щоквартально та в кінці року розглядаються підсумки роботи із зверненнями громадян.


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні393
mod_vvisit_counterВчора176
mod_vvisit_counterНа цьому тижні393
mod_vvisit_counterНа минулому тижні880
mod_vvisit_counterУ цьому місяці393
mod_vvisit_counterУ минулому місяці3526
mod_vvisit_counterВсього347334

За останні 20 хвилин: 4
Ваш IP: 18.204.227.117
,
Зараз: 2020-06-01 23:48

Економiка

blind

Головне меню

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.